Логотип Золушка магазин побутової хімії розробка дизайну

Логотип Золушка магазин побутової хімії дизайн

Логотип Золушка магазин побутової хімії дизайн

Розробка дизайну логотипу Золушка магазин побутової хімії.

 

На початковому етапі компанією замовником була надана назва по якій необхідно розробити дизайн логотипу магазину побутової хімії, були висловлені побажання стосовно розробки логотипу.

 

В обумовлені терміни були розроблені та надані на розгляд замовнику варіанти дизайну логотипу Золушка магазин побутової хімії, із яких був обраний один варіант, який був затверджений як є без змін.

 

Після фінального затвердження розробленого дизайну логотипу Золушка магазин побутової хімії  замовником, була проведена підготовка файлу з логотипом до передачі замовнику у векторному форматі, та кілька растрових преью версіях для онлайн використання, після чого файли були передані замовнику за допомогою пошти.

Поради щодо створення логотипу для магазину побутової хімії, ось кілька рекомендацій.

 

Використовуйте відповідні кольори: При створенні логотипу для магазину побутової хімії можна використовувати такі кольори, як синій, зелений, білий або жовтий. Ці кольори пов'язані з чистотою, свіжістю і гігієною.

 

Додайте відповідні елементи: Символи, які можна використовувати в логотипі, включають мильну бульбашку, прозору пляшку, краплю чи інші елементи, що пов'язані з миючими засобами або дезінфікуючими речовинами.

 

Використовуйте простий дизайн: Простий дизайн логотипу може бути більш ефективним, оскільки він легко читається та розпізнається. Логотип магазину повинен бути простим і зрозумілим для клієнтів.

 

Підберіть підходящий шрифт: Шрифт може мати велике значення для ефективного створення логотипу. Рекомендується вибирати чистий і простий шрифт, який буде легко читатися на будь-якому носії.

 

Робіть експерименти: Спробуйте різні варіанти дизайну логотипу та експериментуйте з кольорами та формами, щоб знайти найбільш ефективний варіант для вашого магазину.

 

Щоб проконсультуватися або замовити розробку дизайну логотипу зв’яжіться зі мною при допомозі номеру телефону, месенджерів на номері, або іншим способом із розділу контакти, буду радий вам допомогти!

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Логотип Золушка магазин побутової хімії дизайн
Логотип Золушка магазин побутової хімії дизайн
лого basov
Логотип Золушка магазин побутової хімії дизайн