Розробка дизайну

штендеру

ДИЗАЙН штендеру

Штендер, невелика переносна конструкція для зовнішньої реклами, зазвичай розміщують у безпосередній близькості від магазину, салону, павільйону тощо, торгово-офісних точок рекламодавця у вигляді орієнтиру та покажчика.

 

Штендери зазвичай виготовляють із металевого каркасу обшитого пластиком або іншими легкими матеріалами для рекламної площини або площин залежно від конструкції, розміри можуть бути різними, можна виділити кілька типових розмірів, 600х1000мм, 750х1200мм, 850х1700м.

штендер
штендер

Що ви отримаєте при замовлені дизайну штендеру?

● Високоякісну професійну розробку дизайну штендеру конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну штендеру в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну штендеру до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну штендеру

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну штендера, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, необхідний точний розмір майбутнього штендера (ширина/висота в мм), надати тексти, які розміщуватимуться на штендері, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та переваги до розроблюваного дизайну штендера якщо такі є, на підставі всієї наданої інформації будуть визначені терміни необхідні для розробки дизайну штендера, а також вартість роботи.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну штендера (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів штендера (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну штендера та остаточного затвердження макета, він готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви друкуватимете штендер, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет підготовляється за стандартними вимогами під широкоформат (Підходить для більшості друкарень). Після завершення підготовки макету штендера для друку, він викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну штендеру, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

штендер
штендер

Основна функція даної рекламної конструкції це покажчик, розповісти і показати повз людей, що проходять про те що, тут можна, купити, придбати той чи інший товар або послугу.

 

Основним для штендера є інформація і яким чином вона вказана на рекламних площинах, вона повинна привернути увагу, спонукати прочитати її, зацікавити потенційного клієнта зайти в торговий зал або офіс рекламодавця.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн штендеру, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

штендер
штендер
штендер
штендер
штендер
штендер
штендер
штендер
лого basov
штендер
штендер
штендер
штендер