Розробка дизайну

вітальної листівки

У незалежності під яке свято чи захід вам потрібна листівка, найголовнішим у листівці буде її оформлення та дизайн, отримавши листівку насамперед людина оцінює її привабливість і лише потім читає інформацію, після чого вирішує залишити листівку на видному місці або сховати її у стіл. відро для сміття…

 

Розробка дизайну листівки незалежно від заходу, під яке розробляється листівка, завжди робиться з розрахунку та побажань замовника, специфіки діяльності компанії з прив'язкою до свята або заходу якому присвячується листівка.

 

Вітальні або запрошувальні листівки можна розділити на дві основні групи, це друковані та електронні, до друкованих відносяться всі які будуть надруковані: на папері, картоні, тканині, пластиці…, до електронних відносяться ті, які будуть поширюватися виключно за допомогою інтернету: електронна пошта, соціальні мережі, мобільні месенджери…

 

Для друкованих листівок, зазвичай підбирається оптимальний формат листівки, при необхідності виготовляється нестандартна форма листівки (але зазвичай це впливає на її вартість виготовлення у велику сторону), зі складною висічкою/викроєм, визначається тип паперу для листівки (офсетний, дизайнерський картон) та друку ( повнокольорова, трафаретна), під який розроблятиметься дизайн листівки, все це необхідно вирішити до моменту початку робіт з розробки дизайну листівки.

 

Для електронних листівок необхідно розуміння того, яким чином буде здійснюватися розповсюдження, звідси підбирається оптимальний формат/розмір листівки, також при розробці дизайну листівки враховуються інші технічні особливості.

ДИЗАЙН вітальної листівки

вітальні листівки

Що ви отримаєте при замовлені дизайну вітальної листівки?

● Високоякісну професійну розробку дизайну вітальної листівки конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну вітальної листівки в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну вітальної листівки до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну вітальної листівки

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну листівки, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, необхідно розуміння типу листівки, друкована або електронна, потрібен точний розмір майбутньої листівки, (ширина/висота в мм для друкованої та ширина/висота в пх. для електронної), при необхідності розробити дизайн для фігурної листівки з нестандартною прямокутною / квадратною формою, це також необхідно уточнити (тільки для друкованих версій) також потрібна інформація під який спосіб друку розробляється макет, повнокольорова листівка, листівка для друку на дизайнерському картоні з трафаретом, конгревом або друк пантонами, надіслати векторний логотип (логотипи), якщо є брендбук або фірмові шрифти компанії, їх також необхідно вислати, надати текст які розміщуватиметься у листівці (якщо текстівка розміщується на етапі дизайну), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного дизайну листівки якщо такі є, на підставі всієї наданої інформації будуть визначені терміни необхідні для розробки дизайну листівки а також вартість роботи.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну листівки(ок) (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів листівки (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну листівки та остаточного затвердження, макет передається в потрібному форматі (для електронних версій листівок), або готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви друкуватимете листівку, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під обраний спосіб друку (офсетний, трафаретний). Після завершення підготовки макету листівки для друку, файл викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво для виготовлення необхідним тиражем.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну вітальної листівки, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн вітальної листівки, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

основні види вітальних листівок

ОСНОВНІ ВИДИ вітальних листівок

Вітальні листівки – листівки присвячені будь-якому з національних, релігійних чи державних свят, дизайн сюжету та текст привітання орієнтовані на свято, якому присвячується листівка, основне завдання таких листівок привітати своїх клієнтів, друзів та партнерів зі святом, зробивши їм приємний сюрприз, тим самим збільшуючи репутацію та статус. своєї компанії, ненав'язливо нагадуючи про себе, одними з основних свят з якими найчастіше вітають:

Вітальна листівка з Новим Роком! (1 січня)

Листівка з Різдвом Христовим (7 січня)

Вітальна листівка з 8 Березня! (8 березня)

Листівка з Великоднем! (перехідне свято, неділя)

Листівка із Троїцею! (перехідне свято, неділя)

Листівка із Днем Конституції України! (28 червня)

Листівка із Днем незалежності України! (24 серпня)

Листівка День захисників та захисниць України! (14 жовтня)

А також іншими святами, включаючи свята в інших країнах.

 

Дизайн листівки на день народження, свято фірми – вітальні листівки, присвячені та направлені на вузьке коло людей, партнерів, колег, основне повідомлення присвячене певній даті та події, найчастіше листівки розробляються для:

Листівка з Днем народження!

Вітальна листівка з Днем Фірми!

 

Запрошення – завдання таких листівок повідомити вузьке коло людей про подію, яка має відбутися, запрошуючи одержувача на захід із зазначенням часу коли відбудеться дія, зазвичай такі листівки розробляються для:

Вітальна листівка запрошення на весілля!

Вітальна листівка запрошення на день народження!

Листівка запрошення на свято присвячене…!

Вітальна листівка запрошення на (семінар, конференцію…)!

типи вітальних листівок

типи вітальних листівок

Дуже важливим моментом перед початком розробки дизайну листівки розуміти якого типу листівки вона належить, спочатку листівки були виключно друкованими, але з розвитком технологій з'явилися електронні варіанти листівок.

 

До друкованих листівок відносяться ті, що існують насправді, їх можна доторкнутися, вони друкуються на будь-якому матеріалі, основними є папір і картон, але також листівки робляться з пластику і тканини.

 

Перевага друкованих листівок їх реальність її можна доторкнутися, поставити на стіл, взяти з собою, вони мають тривалий ефект впливу, листівка існує доти, доки її не викинуть.

 

З недоліків можна віднести тривалий термін виготовлення, від ідеї до отримання адресатом і їх вартість, весь процес досить довгий: розробка дизайну листівки > друк листівки на друкарні потрібним тиражем > закупівля конвертів і відправка листівок одержувачу за допомогою поштових служб, мінімальний час необхідний на весь процес від ідеї до отримання адресатом займає мінімум тиждень.

 

Електронна листівка існує тільки в електронному вигляді, статична чи анімаційна, поширення відбувається за допомогою інтернету.

 

Перевага таких листівок швидка реалізація та не висока собівартість, від ідеї до отримання адресатом може займати від кількох годин, весь процес полягає у розробці дизайну та надсиланні одержувачу за допомогою поштового клієнта, меседжера чи соціальних мереж.

 

З недоліків можна виділити короткий ефект на одержувача: відкрив > подивився > закрив, здебільшого у цьому все закінчується.

розміри друкованних вітальних листівок

розміри друкованних вітальних листівок

Так як друкована листівка в більшості випадків передбачає під собою подальшу відправку її поштою, тому розміри друкованих листівок розраховуються з розміру поштових конвертів в яких вони будуть відправлені адресату незалежно від матеріалу на якому друкується листівка і складності форми висічки якщо така передбачається.

 

Одними з широко поширених розмірів листівок можна назвати:

1) 210х100мм (210х200мм або 420х100мм у розкладеному вигляді), під конверт DL (220х100мм), так званий євро формат.

2) 105х148мм, (210х148мм або 105х296мм у розкладеному вигляді), під конверт С6 (114х162мм), або формат А6.

3) 210х148мм (210х297мм або 420х148мм у розкладеному вигляді), під конверт С5 (162х229), або А5 формат.

ОСНОВНІ СПОСОБИ ВИГОТОВЛЕННЯ ДРУКОВАНИХ вітальних листівок

Існує маса способів надрукувати листівку, все залежить від виду матеріалу на якому друкується листівка та способу нанесення бажаного зображення, основними є: офсетний друк, цифровий, трафаретний друк (шовкографія), флексографія, висока друк, тамподрук…

Спосіб друку підбирається в першу чергу від матеріалу листівки, типу дизайну (зображення) листівки, повнокольорове або плашкове, бажаного тиражу.

Іноді способи друку поєднують для отримання необхідних ефектів.

ТЕРМІНИ НА РОЗРОБКУ ДИЗАЙНУ вітальних листівок

Всі роботи з розробки дизайнів можна розділити на три типи, прості, середні та складні, розробку дизайну листівки можна розділити на ці позиції.

 

Простий дизайн листівки: коли ви уявляєте те, що ви хочете отримати на виході і можете це пояснити в тих завданнях дизайнеру, показати приклади, проект вважається простим, завдання зрозумілі і все залежить від майстерності дизайнера, такі роботи виконуються від 2х до 5ти днів залежно від складності самої роботи.

 

Середній дизайн листівки: ви маєте загальне уявлення що вам потрібно, тих завдання не чітке, необхідні варіанти різних стилів дизайнів листівки для того, щоб можна було вибрати свій і рухатися в тому напрямку, проект вважається середнім за складністю, завдання не чіткі, потрібні варіанти та доопрацювання Успішних рішень, такі роботи виконуються від 3х до 14 днів, все залежить від складності роботи і того як швидко буде налагоджено розуміння між замовником та виконавцем.

 

Складний дизайн листівки: зазвичай відноситься до креативних робіт, немає чіткого уявлення що має вийде на виході, проект повинен бути нестандартного рішення, немає технічного завдання, попередньо робляться пілотні дизайни листівок за різними напрямками стилів дизайнів, підбираючи необхідний вид дизайну, оформлення, методу друку, матеріалу листівки або їх комбінації, такі проекти займають від 7 ми днів… до моменту поки що рішення не буде знайдено, основним у таких проектах це розуміння та налагодженість між замовником та виконавцем.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

вітальні листівки
основні види вітальних листівок
типи вітальних листівок
розміри друкованних вітальних листівок
вітальні листівки
основні види вітальних листівок
типи вітальних листівок
розміри друкованних вітальних листівок
лого basov
вітальні листівки
основні види вітальних листівок
типи вітальних листівок
розміри друкованних вітальних листівок