ENG

Основний розділ портфоліо дизайнера Володимира Басова, на цій сторінці ви можете вибрати підрозділ, що вас цікавить, і перейти в нього для більш детального ознайомлення.

 

У портфоліо представлені лише існуючі фінальні роботи, повністю розроблені мною в своїй більшості від концепту до затвердження та передані замовнику для подальшого використання, друку.

Логотип

Герб

Фірмовий стиль

Листівка

Флаєр

Візитка

Білборд

Банер

Плакат

Штендер

Сітілайт

...

Буклет

Каталог

Презентація

Меню

...

Календар кишеньковий

Календар настільний

Календар настінний

...

Листівка

Грамота

Сертифікат

...

Упаковка

Етикетка

Вітрина

Вивіска

Транспорт

Статичний банер

Анімаційний банер

P.S. Всі представлені в портфоліо роботи затверджувалися замовниками, зі свого боку я завжди намагаюся допомогти у вирішенні тих чи інших завдань, підказати чи показати найвигідніше рішення в дизайні, але іноді мої особисті та професійні погляди не збігаються з бажанням замовника, які я завжди ставлю на перше місце при розробці дизайнів, звідси і така собі різноманітність стилів та оформлення робіт мого портфоліо.

портфоліо логотип герб фірмовий стиль портфоліо листівка візитка флаєр портфоліо білборд плакат сітілайт банер портфоліо буклет каталог презентація меню портфоліо календарі портфоліо листівки грамоти сертифікати дипломи портфоліо упаковка етикетка портфоліо вивіска вітрина брендування транспорту портфоліо інтернет баннера

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

лого basov