Розробка дизайну

ситілайту

ДИЗАЙН ситілайту

Сітілайт – конструкція зовнішньої реклами у вигляді плоского короба з підсвічуванням усередині та двома рекламними площинами з прозорого матеріалу з боків, зазвичай розміщуються на вулицях у багатолюдних місцях, таких як тротуари у центральних частинах великих міст, на зупинках громадського транспорту у торгових центрах, основним рекламним розміром площині сітілайти, прийнято вважати розмір в 1200х1800мм, але також сітілайти можуть виготовлятися і в інших розмірах.

ситілайт
ситілайт

Що ви отримаєте при замовлені дизайну ситілайту?

● Високоякісну професійну розробку дизайну ситілайту конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну ситілайту в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну ситілайту до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну ситілайту

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну сітілайта, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, необхідний точний розмір майбутнього сітілайта (ширина/висота в мм), надати текст які розміщуватиметься на сітілайті, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного дизайну сітілайта якщо такі є, на підставі всієї наданої інформації будуть визначені терміни необхідні для розробки дизайну сітілайта.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну сітілайта (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів сітілайта (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну сітілайта та остаточного затвердження макета, він готується до друку згідно з технічним завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви будете друкувати сітілайт, надається типографією), за відсутності таких вимог, макет підготовляється за стандартними вимогами. (Підходить для більшості друкарень). Після завершення підготовки макету сітілайта для друку, він викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну ситілайту, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

ситілайт
ситілайт

Якісний і зрозумілий дизайн сітілайта є одним з найважливіших факторів успішної рекламної акції, він повинен привернути увагу, спонукати ознайомитися з інформацією і скористатися контактами для зв'язку з рекламодавцем.

 

Зрозуміла і коректна інформація у поєднанні з доречним дизайном для товару або послуги, що рекламується, роблять рекламу на сітілайтах дуже ефективною.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн ситілайту, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

ситілайт
ситілайт
ситілайт
ситілайт
ситілайт
ситілайт
ситілайт
ситілайт
лого basov
ситілайт
ситілайт
ситілайт
ситілайт