Розробка дизайну

листівки

ДИЗАЙН листівки

Рекламні або іміджеві листівки, один з поширених та недорогих видів поліграфічної продукції, є ефективним способом, просування товарів та послуг для компаній так і приватних осіб.

 

Суть будь-якої рекламної або іміджевої листівки це інформування того, хто її взяв у руки і читає про товари та послуги описані у листівці.

 

Тому будь-яка листівка повинна в першу чергу бути привабливою по дизайну, її хочеться взяти в руки і подивитися про що йдеться, потім набуває чинності друге правило, чітке і ясне інформування, текст для листівки повинен бути грамотно підібраний і оформлений при необхідності з графічним наповненням щоб читач її розумів про що йдеться, що ви пропонуєте і в разі позитивного ефекту куди потрібно звертатися або що робити, якщо продукт або послуга описана в листівці зацікавила потенційного клієнта.

дизайн листівки
дизайн листівки

Що ви отримаєте при замовлені дизайну листівки?

● Високоякісну професійну розробку дизайну листівки конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну листівки в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну листівки до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну листівки

іконка шестерні

З чого почати

Детальне обговорення майбутньої розробки дизайну листівки, на цьому етапі визначається терміни, необхідні для реалізації проекту на підставі наданої вами інформації, а також визначення складності майбутньої роботи.

Від вас потрібні:

- Розмір листівки для якої буде розроблятися дизайн із зазначенням орієнтації (альбомна або книжкова).

- Листівка буде двосторонньою (особо-обіг) або односторонньою.

- За необхідності використовувати в макеті логотип(и), надати їх у векторному форматі, за наявності бренду бука надати його для ознайомлення.

- Надати всі тексти наповнення листівки, в редагованому вигляді, (txt, docx, xlsx…).

- При необхідності використання ваших зображень у дизайні листівки, надати їх у максимально доступній якості.

- Ваші побажання та переваги до оформлення, колірних рішень, будь-яка інша інформація, яка б допомогла мені вибрати правильний напрямок у майбутній розробці дизайну листівки.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надаються варіанти дизайну листівки (кількість варіантів обумовлюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів листівки, вибирається один, який вам сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну листівки та остаточного затвердження, макет готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви друкуватимете листівку, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під офсетну печатку підходить більшість друкарень та для друку цифровим способом). Після завершення підготовки макету листівки для друку, файл викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво для друку.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну листівки, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

дизайн листівки
дизайн листівки

Листівки, для яких найчастіше розробляється дизайн, можна поділити на три основні формати (розміри):

А6 (105х148мм)

А5 (148х210мм)

А4 (210х297мм)

 

Орієнтація може бути як альбомна так і книжкова в залежності від побажань, а також дизайн для листівки може бути розроблений як для однієї сторони так і для обох сторін, (обличчя-оборот, або сторона А, сторона Б, у разі двосторонніх листівок).

 

За стандартними форматами листівок, дизайн може бути розроблений і для інших форматів і розмірів, за побажанням замовника, потрібно лише вказати ширину і висоту в міліметрах, з нестандартних популярністю користується квадрат з розмірами 210х210мм або 148х148мм.

 

Розмір для листівки найчастіше вибирається з-за зручності способу поширення листівки а також від кількості інформації, яка повинна бути в листівці, як текстового наповнення так і графічного, але розміром не більше А4 (210х297) формату, все що більше А4, прийнято вважати плакатом, афішів або буклетом, залежно від наповнення та наявності біговок.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн листівки, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

дизайн листівки
дизайн листівки
дизайн листівки
дизайн листівки
дизайн листівки
дизайн листівки
дизайн листівки
дизайн листівки
лого basov
дизайн листівки
дизайн листівки
дизайн листівки
дизайн листівки