Розробка дизайну

воблеру

ДИЗАЙН воблеру

Воблер - рекламно-інформаційна листівка, з одного боку на ній розміщується інформація з іншого до неї кріпиться гнучка ніжка на кінці якої знаходиться липучка або скріпка, використовується зазвичай на вітринах та в торгових рядах для додаткового залучення покупців до рекламованого товару.

воблер
воблер

Що ви отримаєте при замовлені дизайну воблеру?

● Високоякісну професійну розробку дизайну воблеру конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну воблеру в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну воблеру до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну воблеру

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну воблера, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, необхідний точний розмір майбутнього макета, або розміри в які потрібно вписати нестандартну форму воблера (ширина/висота в мм), надати текст, який буде розміщуватися на макеті, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного дизайну, який стиль краще, колірна гама тощо, на підставі наданої інформації будуть визначені терміни, необхідні для розробки дизайну воблера, а також вартість роботи.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну воблера (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів воблера (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну воблера та остаточного затвердження макета, він готується до друку згідно з тим завданням, (надається друкарнею в якій планується робити друк), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під офсетний друк, також підходить і для цифрового друку. Після завершення підготовки макета для друку він викладається на файлообмінник або скидається поштою (залежить від розміру друкованого файлу).

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну воблеру, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

воблер
воблер

Воблер може бути будь-якої форми, від простих квадратних, прямокутних, круглих у вигляді зірки, до екзотичних контурів у вигляді товару або торгової марки, до якої необхідно привернути увагу.

 

Гарний барвистий дизайн з мінімальною кількістю текстової інформації буде найкращим способом привернути до себе увагу і звернути свій погляд на товар, що рекламується.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн воблеру, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

воблер
воблер
воблер
воблер
воблер
воблер
воблер
воблер
лого basov
воблер
воблер
воблер
воблер