Розробка дизайну

логотипу

ENG

РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ

Логотип основа любої компанії чи бізнесу, він ідентифікує ваш вид діяльності, допомагає виділити серед багатьох конкурентів, рекламує та позитивно впливає на продажі ваших товарів чи послуг.

Якісно виконаний дизайн логотипу буде добре запам’ятовуватись, стане прикрасою компанії, зможе вигідно відігравати роль в маркетингу для брендування своєї продукції чи послуг.

Розробка логотипу
Розробка логотипу

Що ви отримаєте при замовленні дизайну логотипу?

● Високоякісну професійну розробку дизайну логотипу конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну логотипу в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну логотипу для подальшого використання.

Процес Розробки дизайну ЛОГОТИПУ

іконка шестерні

З чого почати

Вирішення всіх основних моментів щодо розробки дизайну логотипу, надається точна текстова назва, обов’язково потрібною мовою під яку буде розроблятися логотип, ставляться завдання та переваги до майбутнього зовнішнього вигляду, колірних уподобань та стилю логотипу, узгоджуються інші деталі, які необхідно враховувати перед початком розробки логотипу.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни розробляються і скидаються вам на розгляд варіант або варіанти логотипу, при необхідності вносяться доопрацювання та корективи в вибраний варіант.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню робіт з розробки дизайну логотипу та затвердження варіанту, проводяться роботи по підготовки макету логотипу для подальшого використання компанією, після чого макет логотипу передається замовнику, найчастіше це векторній макет у форматі eps або ai (Adobe Illustrator).

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну логотипу, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

Розробка логотипу
Розробка логотипу

Професійна розробка логотипу (герба), для вас чи вашої компанії, оригінального, що виділяється, інтуїтивно зрозумілого з урахуванням усіх ваших побажань та переваг, будь-якого рівня складності виконання, практично під будь-який бюджет.

 

Кожен розроблюваний мною логотип (герб), унікальний за своєю структурою, я намагаюся зробити новий логотип унікальним не схожим не на один з нині існуючих, незалежно використовуються в ньому графічні елементи або логотип являє собою просто красиво оформлений напис з назвою компанії, він повинен бути оригінальним та незвичайним, щоб на нього звернули увагу, побачили, запам'ятали.

 

При розробці дизайну логотипу враховуються основні чотири правила, які зможуть гарантувати, що ваш логотип буде виділятися серед інших логотипів, при цьому він буде зрозумілий і читабельний, що в цілому дозволить запам'ятати його, а значить і вашу компанію або товар, який надає логотип:

- При розробці дизайну логотипу створюється максимально доступна унікальність (оригінальність, не схожість на інші логотипи), звичайно ж не на шкоду іншим характеристикам.

- Розроблюваний логотип за будь-якої складності виконання повинен залишатися читабельним, інакше сенс самого логотипу буде втрачений і він стане якоюсь безглуздою графічною картинкою або емблемою, гербом.

- Розроблений логотип повинен бути максимально доступним для того, щоб побачив його раз зміг надалі знову дізнатися знайому компанію по логотипу.

- Розроблений логотип повинен бути привабливим, щоб у того, хто дивиться на нього, не виникало жодних негативних почуттів, за винятком деяких компаній зі специфічним видом діяльності та товарів.

 

Розробка дизайну логотипу, проводиться виключно у професійних програмах векторної графіки, Adobe Illustrator, CorelDraw, перед початком розробки логотипу проводиться ретельний аналіз, всіх схожих за назвою компаній а також їх логотипів, щоб спочатку виключити випадковий збіг на вигляд з новим розробленим.

 

Привабливість досягається за допомогою оригінальних підходів до форми, будь то графічне наповнення, графіка переплетена з текстом або просто текстовий логотип, його колірним рішенням, враховується специфіка компанії, для якої розробляється логотип, а також побажання замовника до майбутнього зовнішнього вигляду, стилю виконання логотипу.

 

Логотип повинен запам'ятовуватися, тільки так можна досягти впізнаваності, а для цього він повинен бути унікальним із приємним зовнішнім виглядом та оригінальною колірною гамою.

 

Для того щоб логотип зміг самостійно працювати, без додаткових виносок та різноманітних підказок, він повинен бути читабельним, текст, що використовується в логотипі, навіть після найвитонченіших перетворень і змін повинен залишатися зрозумілим для сприйняття або просто читабельним.

 

Розробка логотипу дуже серйозна та відповідальна робота, в роботі необхідно враховувати безліч факторів, які безпосередньо чи опосередковано впливають на остаточний результат.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн логотипу, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Розробка логотипу
Розробка логотипу
Розробка логотипу
Розробка логотипу
Розробка логотипу
Розробка логотипу
Розробка логотипу
Розробка логотипу
лого basov
Розробка логотипу
Розробка логотипу
Розробка логотипу
Розробка логотипу