Розробка дизайну

gif банеру для сайту

ДИЗАЙН gif банеру

Банери для сайту використовуються для розміщення на своїх сайтах та сайтах партнерів, з метою донести відвідувачам сайту інформацію, зазвичай це інформація рекламного характеру про товари та послуги в рекламі яких ви зацікавлені.

 

gif банер для сайту, це найпростіший анімаційний банер, що складається з 2х і більше статичних кадрів, які змінюють один одного в заданий проміжок часу, кількість кадрів зазвичай обмежується лише вагою, яка не повинна перевищувати певний рубіж, різні сайти вимагають свій параметр для ваги баннера. Але зазвичай не перевищує 50 кб.

gif банер
gif банер

Що ви отримаєте при замовлені дизайну gif банеру

● Високоякісну професійну розробку дизайну gif банеру для сайту конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну gif банеру для сайту в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну gif банеру для сайту, для подальшого використання.

Процес Розробки дизайну gif банеру

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну gif банера для сайту, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для дизайну gif банера і вартість роботи, необхідно вирішити якого розміру буде gif баннер для сайту, (ширина * висота в пікселях, передбачувана кількість кадрів, а також допустима максимальна вага в Кб), надати текст, який буде розміщуватися в gif баннері, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю, визначити ступінь готовності зображення), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання і переваги до дизайну gif банера, що розробляється, якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну gif баннера (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів gif баннера (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження , вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну gif банера та остаточного затвердження, макет готується (перевіряються розміри та адаптується вага банера, не більше спочатку обумовленого до максимально можливого зменшення з мінімально можливою втратою в якості) та передається вам. Після закінчення підготовки макету gif банера, файл(и) викладається на файлообмінник або пересилається поштою.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну gif банеру, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

gif банер
gif банер

Головним переваги gif банера для сайту в його хоч і найпростішій але анімації, що дозволяє розмістити на ньому більше корисної інформації розміщуючи її на окремих кадрах, які будуть відображатися певну кількість часу, зазвичай обчислюється в залежності від об'єму інформації та часу, яке потрібно, щоб можна було її прочитати, також. зміна кадрів створює рух що привертає більше уваги відвідувачів сайту і дозволяє досягти більшої ефективності такої реклами на відміну від статичного банера, також gif банер для сайту не вимагає додаткових налаштувань при розміщенні і в своїй більшості розміщується так само як і статичний банер, візуально відображається у всіх браузерах без додаткових налаштувань.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн gif банеру, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

gif банер
gif банер
gif банер
gif банер
gif банер
gif банер
gif банер
gif банер
лого basov
gif банер
gif банер
gif банер
gif банер