Розробка дизайну

промостолу

ДИЗАЙН промостолу

Промостіл відіграє ключову роль у проведенні різноманітних, презентаціях нової продукції, проведенні дегустацій, на виставках та інших громадських місцях.

Промостіл допомагає виділити відведену йому частину простору, створивши сприятливу атмосферу щодо запланованої акції чи заходи.

Промостіл не тільки зручний у використанні, досить легко збирається і розбирається, в розібраному вигляді він досить компактний і легко перевозиться, але також служить чудовим рекламним майданчиком, залучаючи до себе яскравою та інформативною рекламою, тим самим допомагаючи рекламувати товар чи послугу, залучати до себе нових потенційних клієнтів, допомагає краще запам'ятати рекламований товар чи послугу.

промостіл
промостіл

Що ви отримаєте при замовлені дизайну промостолу?

● Високоякісну професійну розробку дизайну промостолу конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну промостолу в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну промостолу до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну промостолу

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну промостолу, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни, необхідні для розробки дизайну промостолу, а також вартість роботи, необхідно щоб ви вислали мені всі розміри конструкції промостолу для якої буде розроблятися дизайн (ширина/висота в мм) , вислати фотографії у кількох ракурсах, надати текст який буде розміщуватися на промостолі, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання і переваги до промостолу, що розробляється, якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну промостолу (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів промостолу (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну промостолу та остаточного затвердження, макет готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги компанії, яка буде займатися нанесенням зображення на промостол), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під широкоформатний друк (підходить для більшості друкарень, для друку на оракалі, пластиці та вінілі...). Після завершення підготовки, макет промостола викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну промостолу, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

промостіл
промостіл

Дизайн промостолу є ключем до успішного проведення рекламної акції, так як основна частина уваги приділяється саме самій конструкції а саме її зовнішньому вигляду, гарний дизайн промостила допоможе помітити вашу конструкцію з далека, спонукає підійти до неї, допоможе сформувати певний настрій до того, як потенційний клієнт підійде до вашої конструкції, також дозволить краще запам'ятати продукт чи послугу.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн промостолу, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

промостіл
промостіл
промостіл
промостіл
промостіл
промостіл
промостіл
промостіл
лого basov
промостіл
промостіл
промостіл
промостіл