Розробка дизайну

меню

ДИЗАЙН меню

Гарне, зрозуміле, читабельне меню – запорука успішних продажів для будь-якого ресторану, кафе, бару або іншого закладу, що пропонує напої та їжу своїм клієнтам.

 

Красиво розроблений дизайн меню з урахуванням специфіки вашого закладу, допоможе збільшити кількість продажів у вашому закладі, інформативне з фотографіями страв меню стане відмінним гідом для ваших клієнтів, які зможуть вибрати ще що-небудь із асортименту, який ви пропонуєте.

меню
меню

Що ви отримаєте при замовлені дизайну меню

● Високоякісну професійну розробку дизайну меню конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну меню в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну меню до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну меню

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну меню, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для дизайну та верстки меню а також вартість роботи, необхідно вирішити якого розміру буде меню, (ширина * висота в мм, стандартними розмірами прийнято вважати А5, А4, але завжди є винятки), визначитися з видом кріплення, біндер, скоба, буде на окремих аркушах або кудись вкладатися (папка, файлик ...), надати текст який розміщуватиметься в меню, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю, визначити ступінь готовності зображення), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного дизайну та верстки меню якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну меню (кількість варіантів а також сторінка або розворот, обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів меню (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки і коригування, якщо розроблялася лише частина меню (сторінка чи розворот), то підставі затвердженого варіанту допрацьовуються і верстається все інше меню.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну меню та остаточного затвердження, макет готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви друкуватимете меню, зазвичай надається типографією), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під офсетний друк (Підходить для більшості друкарень друкуючих офсетним або цифровим способом). Після завершення підготовки макета меню файл(и) викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте їх і передаєте в друкарню.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну меню, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

меню
меню

Меню закладу має бути максимально зрозумілим, з чітким розподілом позицій страв та напоїв, для того, щоб ваші клієнти змогли правильно зорієнтуватися в асортименті.

 

При розробці дизайну меню, читабельність меню, повинна бути в пріоритеті, так як від цього залежить кількість продажів у вашому закладі, чи зможе ваш клієнт прочитати меню і замовити або замовити ту чи іншу страву або напій, важливим фактором для меню є його формат і зручність у використанні, також не потрібно забувати і про естетичний вигляд та оформлення під заклад, а також тематичні фотографії пропонованих страв.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн меню, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

меню
меню
меню
меню
меню
меню
меню
меню
лого basov
меню
меню
меню
меню