Розробка дизайну

jpg банеру для сайту

ENG

ДИЗАЙН Jpg банеру

Jpg банер для сайту це статичне зображення необхідного фіксованого розміру з текстом та зображенням оформленим дизайном, служить відмінним маркетинговим інструментом, так як jpg банера для сайту відображають повідомлення про бренд, послуги, продукт, події організації, інші інформаційно-візуальні повідомлення, які залучають величезний трафік в Інтернеті інформують і перенаправляють на потрібний ресурс.

 

Jpg банер для сайту популярні, тому що це недорогий, легко доступний спосіб привернути увагу і трафік, конвертувати потенційних клієнтів.

 

Перевагою jpg банерів для сайту служить низька вага що є плюсом для швидкого завантаження банера при відносно якісному малюнку та читальному повідомленні, невелика вартість розробки дизайну в порівнянні з іншими видами інтернет банерів таких як Gif банер та Html банер, доступність та легкість у розміщення jpg баннера на більшості сайтів , соціальних мереж, пересилання поштою, 100% відображення в різних браузерах навіть при увімкнених спам фільтрах у користувачів.

ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру

Що ви отримаєте при замовлені дизайну Jpg банерА

● Високоякісну професійну розробку дизайну Jpg банеру для сайту конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну Jpg банеру для сайту в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну Jpg банера для сайту до подальшого використання.

Процес Розробки дизайну Jpg банеру

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну jpg банера для сайту, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для розробки дизайну jpg банера для сайту а також вартість такої роботи, необхідно вирішити якого розміру буде jpg банер для сайту, (ширина * висота в пікселях, а також бажано допустима максимальна вага в Кб), надати текст який буде розміщуватися в банері jpg, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом і якістю, визначити ступінь готовності зображення), вислати векторний логотип ( логотипи) якщо в цьому є необхідність, висловити свої побажання і переваги до розроблюваного дизайну банеру jpg якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну jpg банера (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення, це на пряму впливає на терміни розробки дизайну а також фінансову складову такої роботи), з висланих варіантів дизайнів jpg банера (якщо на розгляд надавалися варіанти ), вибирається один, який вам сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки і коригування, при необхідності розробки серії дизайн банерів з різними розмірами, затверджений варіант береться за основу і з нього робляться банера з іншими розмірами.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну jpg банера і остаточного затвердження, макет готується (перевіряються ще раз розміри і адаптується вага банера, не більше спочатку обумовленого до максимально можливого зменшення з мінімально можливою втратою в якості) і передається вам. Після завершення підготовки макету jpg банера файл(и) викладається на файлообмінник або пересилається поштою.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну Jpg банеру, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру

Розробка дизайну банеру jpg, це основа для максимальної ефективності даного виду реклами, тому що якісно виконаний дизайн це успіх у приверненні уваги потенційних клієнтів.

 

За мій багаторічний досвід у галузі розробки дизайну банерів jpg вже було розроблено безліч різноманітних ефективних у роботі дизайнів банерів за всіма існуючими напрямками поширення і для всіх галузей бізнесу, всі роботи виконуватимуться на високому професійному творчому рівні в максимально короткі терміни.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн Jpg банеру, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Jpg банера для сайту можна розділити на чотири основні групи за своєю побудовою розміру, форми та дизайну, а також способом їх розповсюдження:

1) Для розміщення на своїх сайтах, сайтах партнерів через різні сервіси з розміщення банерної реклами в інтернеті на кшталт Google Ads.

 

Дані банера в своїй більшості є рекламними, несуть у собі суть пропозиції з мінімальною кількістю тексту оформленої в привабливій тематичній графіці, основне завдання цього виду банерів jpg, привернути увагу і спонукати відвідати вашу сторінку з детальним описом послуги або товару.

 

Найпопулярніші розміри таких банерів, (ширина*висота):

- 970х250 px

- 180х150 px

- 120х600 px

- 300х600 px

- 160х600 px

- 240х400 px

- 300х250 px

- 250х250 px

- 468х60 px

- 800х200 px

також можливі й індивідуальні розміри залежно від виділеного місця на сайті, де планується розміщувати банер.

стандартні розміри jpg банерів

2) Для розміщення у соціальних мережах на своїх сторінках для інформування відвідувачів та залучення нових відвідувачів за допомогою jpg банера.

 

Тут можуть бути як рекламні банери jpg, що інформують ваших відвідувачів сторінки про послуги або товар, так і інформаційні або вітальні онлайн листівки, які допомагають утримати ваших постійних користувачів і залучити нових цікавою новою інформацією.

 

У своїй більшості застосовуються квадратні або прямокутні банера з розмірами, (ширина * висота):

- 600х600 px

- 800x800 px

- 600x 800 px

- 800x1000 px

а також можливі індивідуальні розміри залежно від соціальної мережі, де поширюється інформація.

jpg банери для соціальних мереж

3) Для розміщення jpg банера як підкладка фону сайту.

 

Це jpg банера рекламного або іміджевого характеру, розміщуються як тло за основним сайтом, зазвичай це права і ліва частини навколо сайту, іноді за домовленістю це може бути і верхня центральна частина над сайтом так звана шапка, тоді побудова інформації jpg банера за принципом літери « П».

 

В більшості робиться кілька розмірів, для коректного відображення на комп'ютерах, планшетах і мобільних, основними розмірами для фону сайту банерів jpg є розміри, (ширина*висота):

- 1920x1200 px

- 1280x1024 px

- 800x600 px

- 480x800 px

також можливі й індивідуальні розміри залежно від майданчика, де планується розміщувати фоновий jpg банер.

jpg банер підкладка фону для сайту

4) jpg банер для e-mail розсилки за допомогою поштових сервісів та пересилання передплатникам.

 

Jpg банера для e-mail розповсюдження за допомогою поштових клієнтів, можуть бути як рекламні товари та послуги, так і інформативного характеру або вітальні у вигляді он-лайн листівок.

 

Основні розміри таких jpg банерів, (ширина * висота):

- 600х800 px

- 600х1200 px

- 800х1000 px

- 800х1200 px

можливі інші розміри в залежності від поставлених завдань і кількості інформації, що розміщується.

jpg банер для e-mail розсилки

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру
стандартні розміри jpg банерів
jpg банери для соціальних мереж
jpg банер підкладка фону для сайту
jpg банер для e-mail розсилки
ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру
стандартні розміри jpg банерів
jpg банери для соціальних мереж
jpg банер підкладка фону для сайту
jpg банер для e-mail розсилки
лого basov
ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру
ДИЗАЙН Jpg банеру
стандартні розміри jpg банерів
jpg банери для соціальних мереж
jpg банер підкладка фону для сайту
jpg банер для e-mail розсилки