Розробка дизайну

диплому, сертифікату, грамоти, подяки

Диплом, сертифікат, грамота, подяка – являє собою документальне підтвердження заслуг організації, колективу чи людини, та можуть бути як самостійна нагорода чи видаватися разом із медаллю, кубком, цінним подарунком чи документами.

 

Розробка дизайнів для офіційних та напівофіційних нагородних документів, диплому, сертифікату, грамоти, подяки, для ваших партнерів, клієнтів або співробітників, будь-якого рівня складності та стилю, від класичних з сіточками та вензелями до сучасних зі складними сучасними фонами та текстурами, будь-якого рівня складності захисту якщо така потрібна.

 

Дизайн диплому, сертифікату, грамоти, подяки, розробляється індивідуально з урахуванням специфіки вашої компанії, брендуеться під вашу компанію, стає максимально привабливим, щоб після вручення диплому, сертифікату, грамоти, подяки зайняли своє видне почесне чільне місце.

ДИЗАЙН диплому, сертифікату, грамоти, подяки

диплом
почесна грамота

Що ви отримаєте при замовлені дизайну диплому, сертифікату, грамоти, подяки?

● Високоякісну професійну розробку дизайну диплому, сертифікату, грамоти, подяки конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну диплому, сертифікату, грамоти, подяки в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну диплому, сертифікату, грамоти, подяки до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну диплому, сертифікату, грамоти, подяки

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну диплому, дизайну сертифікату, дизайну грамоти чи дизайну подяки, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, необхідний точний розмір майбутнього макета, зазвичай це формат А4, але бувають і винятки, від вас потрібен точний розмір (ширина/висота в мм), надати текст який буде розміщуватися на макеті чи вказати що необхідний чистий бланк, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом і якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та переваги до дизайну, який стиль краще, колірна гамма і тп., вказати планується розробка одного диплому, сертифікату, грамоти, подяки або буде серія з 2х і більше макетів, на підставі всієї наданої інформації будуть визначені терміни, необхідні для розробки дизайну диплому, сертифікату, грамоти, подяки, а також вартість роботи.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну диплому, сертифікату, грамоти, подяки (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів диплому, сертифікату, грамоти, подяки (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який за необхідності доопрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну диплому, сертифікату, грамоти, подяки та остаточного затвердження макета, він готується до друку згідно з технічним завданням, (надається друкарнею в якій планується робити друк), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під офсетний друк, також підходить для цифрового друку. Після завершення підготовки макета для друку він викладається на файлообмінник або скидається поштою (залежить від розміру файлу для друку).

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну диплому, сертифікату, грамоти, подяки, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

подарунковий сертифікат
сертифікат

Диплом – це документ, який свідчить про закінчення навчального закладу, здобуття звання, наукового ступеня, про перемогу у змаганні, на конкурсі тощо, а також про визнання особливих заслуг. Дипломи виділяються серед іншої листової продукції особливим дизайном та спеціальним оздобленням. Дипломи активно використовуються як нагородження колег, що відзначилися, бізнес – партнерів. Вітальні дипломи вручають до ювілеїв, ними нагороджують за участь у проектах, конференціях, виставках. У багатьох компаніях брошурування дипломів є частиною корпоративної культури.

 

Сертифікат – посвідчення, свідоцтво, що підтверджує право на володіння або користування власністю, здійснення певних операцій чи документ, що засвідчує той чи інший факт. Сертифікати підтверджують наявність певних прав, статусу будь-якої особи чи компанії, отримання знань, якість товару чи послуги. Сертифікат підвищує довіру до професіонала чи продукту, допомагає підкреслити унікальність товару та його якість. Сертифікати широко використовуються у діловому спілкуванні між компаніями – партнерами. Наявність сертифіката є додатковим елементом захисту товару чи послуги.

 

Грамота (похвальна грамота, почесна грамота) – це документ, який видається в нагороду за успіхи у будь-якій справі. Почесними грамотами нагороджуються на знак подяки за проведену роботу, успіхи у навчанні, досягнення у спорті, за благодійну діяльність, за перемогу чи участь у конкурсах, змаганнях, виставках.

 

Подяка - важливий документ, який підкреслює особливі послуги або якості одержувача, в будь якій справі чи галузі.

 

 

Диплом, сертифікат, грамоту, подяку, можна надрукувати на офсетному, цифровому чи шовкотрафаретному обладнанні з використанням як звичного офсетного паперу так і дизайнерського паперу чи картону.

 

Ці види поліграфічної продукції може бути персоналізованими, тобто використовувати друк змінних даних – наприклад, імен та прізвищ, або нумерація (порядкова чи індивідуальна), це так звана серія.

 

З після друкарських видів робіт найчастіше використовують конгрев та тиснення, а оскільки дипломи, сертифікати, грамоти, подяки зазвичай зберігають довго, варто подбати про якісний друк з ламінацією або лакуванням.

 

Також інколи для захисту документів використовують спеціальний захист від підробок за допомогою гільйошних або тангірних сіток, іншими відмітними знаками та елементами, аж до голограм.

 

Із видів дизайну можна виділити два типи:

1) Коли необхідний тільки дизайнерськи оформлений бланк, який друкується в друкарні, після чого всю іншу інформацію ви наносите самостійно друкуючи по верху в звичайному принтері.

2) Коли робота виконується повністю, з внесенням всієї інформації в документ.

 

Гарний та красивий дизайн диплому, сертифікату, грамоти, подяки це запорука успіху бо вони стануть прикрасою та гордістю для тих хто отримує цей документ.

 

сертифікат
Диплом

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн диплому, сертифікату, грамоти, подяки  перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

диплом
почесна грамота
подарунковий сертифікат
сертифікат
сертифікат
Диплом
диплом
почесна грамота
подарунковий сертифікат
сертифікат
сертифікат
Диплом
лого basov
диплом
почесна грамота
подарунковий сертифікат
сертифікат
сертифікат
Диплом