Розробка дизайну

грамоти

ДИЗАЙН грамоти

Розробка дизайнів для офіційних та напівофіційних нагородних документів, грамот, дипломів та сертифікатів, для ваших партнерів, клієнтів або співробітників, будь-якого рівня складності та стилю, від класичних з сіточками та вензелями до сучасних зі складними сучасними фонами та текстурами, будь-якого рівня складності захисту якщо така потрібна.

 

Дизайн розробляється індивідуально з урахуванням специфіки вашої компанії, брендуєшся під вашу компанію, стає максимально привабливим, щоб після вручення грамота, диплом або сертифікат зайняли своє почесне чільне місце.

диплом
почесна грамота

Що ви отримаєте при замовлені дизайну грамоти?

● Високоякісну професійну розробку дизайну грамоти, сертифікату, диплому конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну грамоти, сертифікату, диплому в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну грамоти, сертифікату, диплому до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну грамоти

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну грамоти, диплома або сертифіката, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, необхідний точний розмір майбутнього макета, зазвичай це формат А4, але бувають і винятки, від вас потрібен точний розмір (ширина/висота в мм), надати текст який буде розміщуватися на макеті, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом і якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та переваги до дизайну, який стиль краще, колірна гамма і тп., вказати планується розробка цієї грамоти, диплома, сертифіката або буде серія з 2х і більше макетів, на підставі всієї наданої інформації будуть визначені терміни, необхідні для розробки дизайну грамоти, диплома або сертифіката, а також вартість роботи.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну грамоти, диплома або сертифіката (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів грамоти, диплома або сертифіката (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який за необхідності доопрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну грамоти, диплома або сертифіката та остаточного затвердження макета, він готується до друку згідно з тим завданням, (надається друкарнею в якій планується робити друк), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під офсетний друк, також для цифрового друку. Після завершення підготовки макета для друку він викладається на файлообмінник або скидається поштою (залежить від розміру друкованого файлу).

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну грамоти, сертифікату, диплому, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

подарунковий сертифікат
сертифікат

Хороша і красива грамота, диплом або сертифікат дуже позитивно впливають на репутацію вашої компанії, підкреслюючи її високі наміри, статус, допомагають сформувати довірчі відносини.

 

По повно нагородних функцій існує і важлива опосередковано рекламна, отримавши гарну грамоту, диплом або сертифікат, її швидше за все не будуть класти в стіл, а розмістять на видному місці, показуючи свої досягнення, тим самим опосередковано рекламуючи і вашу компанію, що також в цілому позитивно позначається. її репутації.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн грамоти, сертифікату, диплому, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

диплом
почесна грамота
подарунковий сертифікат
сертифікат
диплом
почесна грамота
подарунковий сертифікат
сертифікат
лого basov
диплом
почесна грамота
подарунковий сертифікат
сертифікат