Розробка дизайну

каталогу

ДИЗАЙН каталогу

Каталог, багатосторінковий вид поліграфічної продукції компанії з детальним описом, а також ілюстраціями або фотографіями видів пропонованої продукції або послуг компанії, є наочним посібником для продавця та покупця, допомагає орієнтуватися в асортименті пропонованої продукції або послуг.

Каталог
Каталог

Що ви отримаєте при замовлені дизайну каталогу?

● Високоякісну професійну розробку дизайну каталогу конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну каталогу в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну каталогу до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну каталогу

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну каталогу, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для дизайну та верстки каталогу а також вартість роботи, необхідно вирішити якого розміру буде каталог, (ширина * висота в мм, стандартними розмірами прийнято вважати А5, А4, але завжди є винятки), визначитися з видом кріплення, біндер або скоби, надати текст, який буде розміщуватися в каталозі, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного дизайну та верстки каталогу якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну каталогу (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), зазвичай це дизайн обкладинки та дизайн і верстка одного розвороту каталогу, з висланих варіантів дизайнів каталогу (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один найбільш вам, що сподобалася, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування, по елементам дизайну і верстки, після чого весь каталог верстається в обраному стилі та дизайні.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенні розробки дизайну каталогу та остаточного затвердження макета, він готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні, в якій ви друкуватимете каталог, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під офсетний друк (Підходить для більшості друкарень). Після завершення підготовки макету каталогу для друку, він викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну каталогу, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

Каталог
Каталог

Дизайн і верстка каталогу відіграють ключову роль у даному виді поліграфічної продукції, допомагають правильно подати інформацію для кінцевого споживача, роблячи її зрозумілою та візуально привабливою.

 

Як визначити, скільки сторінок буде у вашого каталогу, є кілька рішень.

 

Для початку потрібно розуміти яким чином буде кріпитися ваш каталог, для невеликих каталогів (8-32 сторінок, широко використовують кріплення на скобу, для каталогів з великою кількістю сторінок, термобіндер, склейка по контуру), під скобу листи кріпляться розворотами, тому кількість сторінок в такому каталозі може бути тільки кратне 4м, (8, 12, 16, 20…), термобіндер кріпити кожну сторінку окремо, кількість сторінок у такому каталозі може бути кратне 2м, (8, 10, 12, 14, 16).

 

При верстці каталогу для визначення кількості сторінок можна йти двома способами:

1) Якщо вся інформація по каталогу готова до роботи, можна спробувати розмістити їх у заздалегідь обумовлену кількість сторінок.

2) Якщо інформація на початковому етапі верстки з різних причин ще не вся зібрана, або її обсяг інформації ще остаточно не визначений і необхідні додаткові роботи з додавання графіків, таблиць тощо, кількість сторінок каталогу підганяється під обсяг інформації, зазвичай кількість сторінок стає зрозумілою лише під кінець верстки каталогу.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн каталогу, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
лого basov
Каталог
Каталог
Каталог
Каталог