Розробка дизайну

фірмового стилю

ДИЗАЙН фірмового стилю

Завжди приємно, коли основна корпоративна продукція компанії зроблена в один стиль і має загальний дизайн, будь то візитка, конверт або бланк, відразу видно що дана продукція належить одній компанії, що сприятливо позначається на репутації компанії та її впізнаваності, надає їй солідності – це і є фірмовий стиль.

фірмовий стиль
фірмовий стиль

Що ви отримаєте при замовлені дизайну фірмового стилю

● Високоякісну професійну розробку дизайну фірмового стилю конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну фірмового стилю в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну фірмового стилю до подальшого використання.

Процес Розробки дизайну фірмового стилю

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну фірмового стилю, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для дизайну і вартість роботи, необхідно вирішити для якої продукції розроблятиметься фірмовий стиль (візитка, бланк, конверт, папка…), надати тексту які планується розміщувати на фірмовому стилі (адреси, слогани…), при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну фірмового стилю (за форматом, якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання і переваги до дизайну фірмового стилю, що розробляється.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) фірмового стилю (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів фірмового стилю (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну фірмового стилю та остаточного затвердження, макети готується для передачі, друковані версії макетів готуються для друку відповідно до загально прийнятих технічних вимог необхідного способу друку та передаються в місці з вихідниками фалів (можливість подальшого самостійного редагування за наявності необхідного програмного забезпечення), за допомогою файлообмінників, на які викладається архів із фірмовим стилем, після чого ви завантажуєте архів до себе на комп'ютер.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну фірмового стилю, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

фірмовий стиль
фірмовий стиль

Фірмовий стиль зазвичай розробляється для основної корпоративної продукції компанії, таких як: візитні карачки, конверти, бланки, папки, стандартні пакети розробки дизайну фірмового стилю включають від 3 до 5ти позицій.

 

Також у компаній часто зустрічаються і розширені фірмові стилі, які можуть включати 10 брендбуків і 1000 позицій оформлення та дизайну, таких як: упаковки, друкована продукція, зовнішня реклама, оформлення транспорту та магазинів тощо. за потребами.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн фірмового стилю, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

фірмовий стиль
фірмовий стиль
фірмовий стиль
фірмовий стиль
фірмовий стиль
фірмовий стиль
фірмовий стиль
фірмовий стиль
лого basov
фірмовий стиль
фірмовий стиль
фірмовий стиль
фірмовий стиль