Розробка дизайну

білборду

дизайн білборду

Білборд або як їх ще іноді називають (бігборд, борд), досить поширений і ефективний вид зовнішньої реклами, особливо це помітно в містах, де дані конструкції досить щільно стоять уздовж доріг, рекламуючи всілякі товари та послуги, також білборди можуть розміщуватися на фасадах будівель супермаркетів. промислових комплексах та виробництвах, будівлях, офісних будівлях...

 

Стандартним розміром білборду, прийнято вважати розмір 6000х3000мм (6х3 метри), але також можна зустріти й інші довільні розміри, які обмежуються лише розміром місця під розміщення білборду, фінансової можливості виготовлення тієї чи іншої конструкції за всіма технічними нормами, оформлення всіх дозвільних документів, іноді билборда. досягають гігантських розмірів, завдяки сучасним, легким та міцним матеріалам, а також сучасним методам монтажу конструкцій.

дизайн білборду
дизайн білборду

Що ви отримаєте при замовлені дизайну білборду?

● Високоякісну професійну розробку дизайну білборду конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну білборду в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну білборду до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну білборду

іконка шестерні

З чого почати

Детальне обговорення майбутньої роботи з розробки дизайну білборду, отримання всіх технічних характеристик по потрібному макету білборда з точними розмірами білборда (ширина на висоту в мм), площина ваша або орендуватиметься (при оренді білборду у більшості компаній потрібно пройти юридичну перевірку на розміщення рекламних матеріалів. зовнішньої реклами, детальніше можна прочитати у статті «Корисна та важлива інформація для розробки білборду»).

Отримання всіх матеріалів необхідних безпосередньо для розробки дизайну макета білборда:

а) всі тексти в форматі, що редагується (слогани, рекламне повідомлення, контактну інформацію, інший текст який повинен бути на макеті),

б) при використанні логотипу (логотипів), у макеті, їх надають у векторному форматі (ai, eps, cdr),

в) якщо в макеті потрібно використовувати ваші фото матеріали або будь-яку іншу графіку, необхідно надіслати оригінали файлів, для технічного визначення їх придатності використовувати в макеті, (потрібно подивитися їх якість),

в) висловлюються всі переваги та побажання до майбутнього дизайну макета білборда, на що ви розраховуєте і що хотілося б бачити (якщо такі побажання є).

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надаються варіанти дизайнів білборду (кількість варіантів обговорюється індивідуально),

з висланих варіантів вибирається один, який підходить вам більше, після чого в нього можна внести коригування та інші інші правки, якщо такі будуть потрібні.

іконка завантаження

По завершенню робіт

Після остаточного затвердження дизайн макету білборду, макет готується для широкоформатного друку відповідно до загальних тих вимог для подібних макетів, (або якщо є необхідність макет готується відповідно до висланих замовником тих вимог, які можна взяти у компанії, яка займатиметься печаткою макета), і передається вам , для подальшого друку (зазвичай це пересилання готового макета через файлообмінники).

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну білборду, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

дизайн білборду
дизайн білборду

Дизайн білборда грає одну з ключових ролей, у приверненні уваги людей, що проїжджають і проходять повз, до розміщеної інформації, допомагає кращому сприйняттю (запам'ятовування), розміщеній на білборді інформації.

 

Якісний дизайн білборду, що має на увазі під собою, гармонійне поєднання інформації та графіки, які доповнюють один одного, допомагають якнайшвидше запам'ятати ключову інформацію, розміщену на білборді.

 

Важливо пам'ятати що білборд це рекламний носій з дуже обмеженим часом впливу за один контакт, хтось его побачить з проїжджаючого автомобіля або з громадського транспорту, що проїжджає, проходячи повз нього в цьому випадку вплив може бути більш тривалим.

 

Але важливо пам'ятати що зазвичай площини білбордів розташовуються на достатній відстані від поверхні землі, на висоті, комфортною відстанню для сприйняття інформації вважається 25-7 метрів і інформація розміщена на білборді повинна бути максимально короткою і тямущою, щоб за короткий проміжок часу потенційний клієнт зміг звернути увагу на білборд, встиг прочитати всю основну інформацію на макеті, зрозумів про що там йдеться і якщо ця інформація йому цікава зміг запам'ятати зазначені там контакти або сфотографувати, (практично у всіх в телефонах є фото камери і не обов'язково напружувати пам'ять запам'ятовуючи інформацію подібного роду).

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн банеру та зовнішньої реклами, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Види дизайну для білбордів, символічно можна розділити на три основні групи, у кожній з цих груп, дизайн білборду сильно відрізняється за своєю внутрішньою структурою та оформленням:

білборд

Іміджева реклама, коли на білборді рекламується торгова марка, компанія, бренд...

білборд

Пряма реклама, коли рекламується один чи кілька конкретних продуктів чи видів послуг.

білборд

Вказівник, коли основне завдання білборду це вказувати на місце розташування; магазину, офісу, ресторану тощо, а рекламі відводиться непряма роль.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

дизайн білборду
дизайн білборду
дизайн білборду
дизайн білборду
білборд
білборд
білборд
дизайн білборду
дизайн білборду
дизайн білборду
дизайн білборду
білборд
білборд
білборд
лого basov
дизайн білборду
дизайн білборду
дизайн білборду
дизайн білборду
білборд
білборд
білборд