Розробка дизайну

дисконтної картки

ДИЗАЙН Дисконтної картки

Дизайн дисконтної карти відіграє не маловажну роль створюючи певний імідж про компанію, магазин, ресторан, кафе, будь-якому іншому закладі для якого робиться дисконтна карта.

Дисконтна картка
Дисконтна картка

Що ви отримаєте при замовлені дизайну дисконтної картки?

● Високоякісну професійну розробку дизайну дисконтної картки конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну дисконтної картки в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну дисконтної картки до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну дисконтної картки

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну дисконтної картки необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, під який спосіб друку буде розроблятися макет, з якого матеріалу планується виготовляти дисконтну картку, вислати векторний логотип (логотипи), якщо є брендбук або фірмові шрифти компанії їх також необхідно вислати, надати текст який буде розміщуватися на дисконтній карті, висловити свої побажання та переваги до дизайну дисконтної карти, що розробляється, якщо такі є, на підставі всієї наданої інформації будуть визначені терміни необхідні для розробки дизайну дисконтної картки а також вартість роботи.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну дисконтної картки (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів дисконтної картки (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження , вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну дисконтної картки та остаточного затвердження, макет готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви друкуватимете дисконтну картку, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет підготовляється за стандартними вимогами під оф друк або трафаретний друк залежно від вибраного стилю дизайну. Після завершення підготовки макету дисконтної картки для друку файл викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво для друку.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну дисконтної картки, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

Дисконтна картка
Дисконтна картка

Дисконтні карти, стандартний розмір 86x54 мм, можуть виготовлятися як з паперу з подальшою ламінацією, для більшої стійкості до зовнішнього середовища (бюджетний варіант), так і з пластику, вони є ефективним засобом утримання своїх клієнтів і для залучення нових клієнтів, пропонуючи різні бонуси їх власникам.

 

У своїй більшості на дисконтній карті розміщують логотип компанії або заклади, основну інформацію про пропоновані бонуси власнику картки, ключову інформацію про компанію, сайт, телефон, (звичайно дрібним шрифтом на обороті картки), штрих код, qr код, числовий код або інший вид електронного або механічного зчитування/реєстрації картки при використанні картки.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн дисконтної картки, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Дисконтна картка
Дисконтна картка
Дисконтна картка
Дисконтна картка
Дисконтна картка
Дисконтна картка
Дисконтна картка
Дисконтна картка
лого basov
Дисконтна картка
Дисконтна картка
Дисконтна картка
Дисконтна картка