Розробка дизайну

вивіски

ДИЗАЙН вивіски

Вивіска завжди була невід'ємною частиною будь-якого магазину, павільйону або іншого закладу, вона вказує на належність даного приміщення, привертає до себе увагу, служить орієнтиром для оточуючих.

 

Дивлячись на вивіску можна з упевненістю сказати, що чекає тебе всередині, які товари або послуги будуть тобі запропоновані.

вивіска
вивіска

Що ви отримаєте при замовлені дизайну вивіски?

● Високоякісну професійну розробку дизайну вивіски конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну вивіски в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну вивіски до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну вивіски

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну вивіски, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, під який спосіб друку розроблятиметься макет, з якого матеріалу планується виготовляти вивіску та якої форми, необхідно вислати фотографії фасаду приміщення для якого планується робити вивіску, для того щоб можна було наочно спочатку ескізно. візуалізувати вивіску, до етапу розробки дизайну та виготовлення, також необхідні всі розміри в яких планується виготовляти дизайн вивіски (в мм, ширина/висота, інші розміри якщо потрібно), вислати всі матеріали які планується розміщувати на вивісці, назви (так і на тому мові на якій планується робити напис), будь-яку іншу інформацію яку потрібно розміщувати, логотип (и) у векторному форматі, висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного дизайну вивіски якщо такі є, на підставі всієї наданої інформації будуть визначені терміни необхідні для розробки дизайну вивіски а також вартість ь роботи.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну вивіски (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів вивіски (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну вивіски та остаточного затвердження, макет готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви друкуватимете / виготовлятимете вивіску, надається друкарнею або виробництвом), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартом залежно від типу вибраної вивіски. Після завершення підготовки макету вивіски, файл викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво для друку та виготовлення.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну вивіски, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

вивіска
вивіска

Вивіски можуть бути різними за наповненням і складністю виконання як по дизайну так і конструктивно, від найпростіших у вигляді панелі з пвх з наклеєними літерами з оракала до візерункових з використанням складних елементів, коробів, багаторівневих надбудов, складних і яскравим дизайном з фонів і написів. включаючи логотипи брендів та компаній, все залежить від типу закладу для якого робиться вивіска до бюджету, який виділяється на розробку дизайну, виготовлення та монтаж.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн вивіски, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

вивіска
вивіска
вивіска
вивіска
вивіска
вивіска
вивіска
вивіска
лого basov
вивіска
вивіска
вивіска
вивіска