Розробка дизайну

упаковки

ENG

ДИЗАЙН упаковки

Упаковка давно перестала бути просто захистом вашого товару від впливів навколишнього середовища, вона також є рекламним майданчиком розповідаючи і показуючи оточуючим що знаходиться в середині, якісна розробка дизайну значно збільшить кількість поглядів у бік вашої продукції, що сприятливо позначиться на кількості продажів, вираз «зустрічають по одязі» тут підходить найбільше.

дизайн упаковки
дизайн упаковки

Що ви отримаєте при замовлені дизайну упаковки?

● Високоякісну професійну розробку дизайну упаковки конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну упаковки в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну упаковки до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну упаковки

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну упаковки, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для розробки дизайну упаковки, необхідно вирішити якого розміру буде упаковка (ширина/висота/глибина якщо паперова картонна паперова або з гофри в мм , якщо упаковка з поліетилену то необхідний габаритний розмір упаковки), якщо макет робиться по архівній висічці його потрібно надати у векторному форматі, якщо такої висічки немає, її потрібно буде зробити і перевірити перед початком розробки дизайну, також потрібно надати текст який буде розміщуватися на упаковці , при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного макету упаковки якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

У визначений термін вам надається варіант(и) дизайну упаковки (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів упаковки (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам сподобався, який при необхідності доопрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки і коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну упаковки та остаточного затвердження макета, макет готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви друкуватимете упаковку, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет підготовляється за стандартними вимогами під офсетну (Підходить для більшості друкарень). Після завершення підготовки, макет упаковки викладається на файлообмінник або скидається поштою (залежить від розміру файлу), після чого ви завантажуєте його та передаєте у виробництво.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну упаковки, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

дизайн упаковки
дизайн упаковки

Упаковка може бути виготовлена з різного матеріалу, таких як папір, картон, пластик, поліетилен ... і бути різної форми, але основне її завдання крім захисту Вашого товару від впливу зовнішнього середовища та безпеки товару, це ще й розповісти про вміст, по можливості максимально прорекламувати товар, який знаходиться всередині упаковки.

 

Дизайн упаковки може бути простим, зазвичай використовується в тарній упаковці, розрахованій для складських переміщень, або більш вишуканим або творчим, зазвичай використовується вже для упаковки, що продається з прилавків, допомагаючи виділити її, зробити привабливою, максимально доступно розповідаючи про продукт.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн упаковки, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

дизайн упаковки
дизайн упаковки
дизайн упаковки
дизайн упаковки
дизайн упаковки
дизайн упаковки
дизайн упаковки
дизайн упаковки
лого basov
дизайн упаковки
дизайн упаковки
дизайн упаковки
дизайн упаковки