Розробка дизайнів

банерів

для зовнішньої

реклами

ДИЗАЙН банера

Банер, вид друкованої продукції для зовнішнього застосування та рекламування ваших товарів чи послуг, також він може бути покажчиком та орієнтиром для ваших клієнтів, у своїй більшості банери друкуються широкоформатним друком (плотером) на вінілі або вінілової сітці, що робить їх стійкими до змін навколишнього середовища і дозволяє розміщувати на вулиці, для кріплення банера в більшості випадків робляться люверси (отвори посилені металевими заклепками) по периметру банера, через які він кріпиться зручним вам способом, розробка дизайну для банера є ключовою в даному виді реклами або системи орієнтування і здатна багаторазово збільшити привабливість та ефективність цієї зовнішньої реклами.

Розробка дизайну банера
Розробка дизайну банера

Що ви отримаєте при замовлені дизайну банера?

● Високоякісну професійну розробку дизайну банеру конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну банера в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну банера до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну банера

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну банера, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни, необхідні для розробки дизайну банера, необхідно вирішити якого розміру буде банер (ширина/висота в мм), надати текст який буде розміщуватися на банері, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного банера якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну банера (кількість варіантів визначається індивідуально на початковому етапі обговорення).

З висланих варіантів дизайнів банера (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам сподобався, при необхідності варіант дизайну допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки і коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну банера та остаточного затвердження макета, макет підготовляється до друку згідно з технічним завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви будете друкувати банер, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет підготовляється за стандартними вимогами під широкоформатний друк на плотері (підходить для більшості друкарень). Після завершення підготовки, макет банера викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво (друкарню).

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну банера для зовнішньої реклами, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

Банер може бути будь-якого зручного вам розміру, зазвичай розмір банеру підбирається під місце де планується розміщувати банер, це може бути фасад будівлі, металева рамка, паркан, поручні або будь-яка інша підходяща поверхня.

 

Кількість люверсів і їх розмір розраховуються в залежності від розміру банера і способу його кріплення, чим більше банер тим більше люверсів необхідно, а також способи кріплення можуть бути у вигляді розтяжки тросом, пластиковими стяжками, дюбелями, шурупами і тп.

 

Дизайн банера відіграє ключову роль, незалежно від того, чи рекламуєте ви свої товари, послуги, або банер виконує виключно інформативну функцію як покажчик чи вивіска, професійно розроблений дизайн банеру буде більш привабливим та помітним для оточуючих, що буде гарантувати більшу увагу оточуючих, допоможе просувати більш ефективніше ваші товари та послуги, допоможе зорієнтуватися та прийняти вигідне вам рішення.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн банеру та зовнішньої реклами, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Розробка дизайну банера
Розробка дизайну банера
Розробка дизайну банера
Розробка дизайну банера
лого basov
Розробка дизайну банера
Розробка дизайну банера