Розробка дизайну

х-банеру

ДИЗАЙН х-банера

З розвитком великих торгових центрів та закритих торгових – виставкових майданчиків стали користуватися великою популярністю виносні рекламні площини Х-баннерів, з досить простою конструкцією, недорогих у виготовленні та зручних у використанні.

 

Х-банер, це стенд з металевим або пластиковим розкладним каркасом у вигляді павука з ніжкою стійкою і 4 натяжними прутками, які натягують банер по чотирьох кутах.

 

Дана конструкція проста у використанні, досить легка, через що не любить великих протягів і сильного вітру, які можуть її перекинути, тому Х-баннер використовують виключно в закритих приміщеннях.

х-банер
х-банер

Що ви отримаєте при замовлені дизайну х-банера?

● Високоякісну професійну розробку дизайну х-банеру конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну х-банера в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого х-дизайну банера до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну х-банера

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну х-баннера, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, необхідний точний розмір майбутнього х-баннера (ширина/висота в мм), надати текст, який буде розміщуватися на х-баннері, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та переваги до розроблюваного дизайну х-банера якщо такі є, на підставі всієї наданої інформації будуть визначені терміни необхідні для розробки дизайну х -Банера а також вартість роботи.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну х-баннера (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів х-баннера (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенні розробки дизайну х-баннера та остаточного затвердження макета, він готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви будете друкувати плакат, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет підготовляється за стандартними вимогами під широкоформатний друк (підходить для більшості друкарень). Після завершення підготовки макету х-баннера для друку, він викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну х-банера, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

х-банер
х-банер

Х-баннер відмінно служить рекламним покажчиком, рекламуючи товар або послугу і вказуючи потенційному клієнту де можна знайти вашу торгову точку або заклад у великих торгових центрах, також х-баннер широко використовують для прямої реклами або іміджу компанії на виставках, презентаціях, конференціях.

 

Якісний дизайн х-баннера приверне більше потенційних клієнтів, заздалегідь формує позитивне враження про вашу компанію, послуги, серед конкурентів допомагає зробити вибір на вашу користь.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн х-банеру та зовнішньої реклами, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

х-банер
х-банер
х-банер
х-банер
х-банер
х-банер
х-банер
х-банер
лого basov
х-банер
х-банер
х-банер
х-банер