Розробка дизайну

презентації

ДИЗАЙН презентації

Презентація, розгорнута рекламна та технічна інформація про товари та послуги.

 

Презентації можуть бути двох видів, надруковані на папері та в електронному вигляді.

 

Друковані та електронні презентації, широко використовуються на виставках, різноманітних конференціях та презентаціях.

 

Останнім часом широко використовуються електронні презентації, які можна розсилати поштою, розміщувати на своїх сайтах для вільного скачування та перегляду.

 

Друковані презентації користуються великою популярністю у менеджерів, які займаються продажем товарів та послуг, вони допомагають проводити зустрічі з клієнтами, роблячи їх пліднішими, візуально відображаючи рекламовані товари та послуги.

 

Найпопулярнішими вважаються презентації розроблені PowerPoint, вони універсальні у використанні, як в електронному вигляді так і для друку.

Презентація
Презентація

Що ви отримаєте при замовлені дизайну презентації ?

● Високоякісну професійну розробку дизайну презентації конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну презентації в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну презентації до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну презентації

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну презентації, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для дизайну та верстки презентації а також вартість роботи, необхідно вирішити якого розміру буде презентації, (ширина/висота в мм), можливі різні варіації, все залежить від того для яких цілей розробляється презентація, (повний пакет дизайну презентації включає три типи однієї презентації, файл для пересилання поштою та вивантаження на сайт, файл для показу на моніторі або через проектор, фал для друку паперової версії), необхідно надати текст який буде розміщуватися в презентації, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного дизайну та верстки презентації якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну презентації (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), зазвичай це дизайн обкладинки та дизайн і верстка одного розвороту каталогу, з висланих варіантів дизайнів презентації (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один найбільш вам, що сподобалася, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування, по елементам дизайну і верстки, після чого вся презентація верстається в обраному стилі та дизайні.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенні розробки дизайну презентації та остаточного затвердження макета, він готується для передачі вам згідно з початковими домовленостями, після завершення підготовки макета презентації, вона викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте її для подальшого використання.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну презентації, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

Презентація
Презентація

Дизайн для презентації відіграє ключову роль, допомагаючи показати ваш товар або послугу у вигідному світлі, максимально показати всі позитивні сторони товару чи послуги, яку ви презентуєте.

 

У дизайні обігрується візуальний ряд із текстовою інформацією, чітко структуруючи інформацію та допомагає кращому її сприйняттю.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн презентації, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Презентація
Презентація
Презентація
Презентація
Презентація
Презентація
Презентація
Презентація
лого basov
Презентація
Презентація
Презентація
Презентація