Розробка дизайну

річного звіту

ДИЗАЙН річного звіту

Для низки компаній дуже важливий документ, в якому зібрані всі переваги компанії, про досягнення за минулий період, про цілі та завдання поставлені на майбутнє.

Річний звіт є бізнес-планом у розвитку стратегії компанії на майбутнє відштовхуючись від минулих перемог і досягнень, є невід'ємною частиною при пошуку інвесторів або служить звітом для вже існуючих.

річний звіт
річний звіт

Що ви отримаєте при замовлені дизайну річного звіту

● Високоякісну професійну розробку дизайну річного звіту конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну річного звіту в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну річного звіту до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну річного звіту

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну та верстки річного звіту, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни, необхідні для дизайну та верстки річного звіту, а також вартість роботи, необхідно вирішити якого розміру буде річний звіт, (ширина*висота в мм, стандартними) розмірами прийнято вважати А4, але завжди є винятки), визначитися з видом кріплення, біндер або скоби, надати тексти та таблиці які будуть розміщуватися в річному звіті, при необхідності використання ваших фотографій, графіків та схем їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності до використання розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного дизайну та верстки річного звіту.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну та верстки річного звіту (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), зазвичай це дизайн обкладинки та дизайн та верстка одного розвороту річного звіту (зазвичай з елементами оформлення фотографій, графіків та схем якщо такі є у річному звіті), з висланих варіантів дизайнів річного звіту (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам найбільше сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування, за елементами дизайну та верстки, після чого верстається весь річний звіт у вибраному стилі та дизайні.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну та верстки річного звіту та остаточного затвердження макета, він готується до друку згідно з тими вимогами, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви друкуватимете річний звіт, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет підготовляється за стандартними технічними вимогами. вимогам під офсетний друк (підходить для більшості друкарень). Після завершення підготовки макету каталогу для друку, він викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну річного звіту, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

річний звіт
річний звіт

Так як більшість інформації для річного звіту збирається з різних джерел і в різний час а щось дописується і формується в останній момент за готовими підсумками, у своїй більшості він являє собою різношерсту інформацію, розробка дизайну і верстки річного звіту покликана внести порядок, каталогізувати існуючу інформацію у потрібній хронології, зробити її приємною для сприйняття, створити цілісність для всієї інформації.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн річного звіту, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

річний звіт
річний звіт
річний звіт
річний звіт
річний звіт
річний звіт
річний звіт
річний звіт
лого basov
річний звіт
річний звіт
річний звіт
річний звіт