Розробка дизайну

етикетки

ENG

ДИЗАЙН етикетки

Етикетки є невід'ємним елементом будь-якої ємності або судини в комерції і не тільки, вона повідомляє нам про те, що знаходиться всередині ємності і для яких цілей має бути використане.

 

Розробка дизайну етикетки виділяє таку продукцію, стає її прикрасою, а якісний та добре продуманий дизайн допомагає правильному сприйняттю інформації, несе в собі всю ключову інформаційну складову.

Дизайн етикетки
Дизайн етикетки

Що ви отримаєте при замовлені дизайну етикетки?

● Високоякісну професійну розробку дизайну етикетки конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну етикетки в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну етикетки до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну етикетки

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну етикетки, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для розробки дизайну етикетки, вирішити якого розміру буде етикетка (ширина/висота в мм), якщо форма правильна, також можливі нестандартні форми і розміри за прикладом етикетки для шампанського, для подібних робіт використовується архівна висічка, або таку висічку необхідно виготовити (висікання/викрійка, лінія різу), надати текст який буде розміщуватися на етикетці, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та переваги до розроблюваного макету етикетки якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну етикеток (кількість варіантів визначається індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів етикетки (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну етикетки та остаточного затвердження макета, макет готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви будете друкувати банер, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під оф (Підходить для більшості друкарень). Після завершення підготовки, макет етикетки викладається на файлообмінник або скидається поштою (залежить від розміру файлу), після чого ви завантажуєте його та передаєте у виробництво.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну етикетки, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

Дизайн етикетки
Дизайн етикетки

Етикетки широко застосовуватися в суспільстві для маркування будь-якої продукції, найчастіше етикетки наносять на судини та ємності з різними рідинами, але іноді етикетки використовують і для маркування інших видів продукції або просто реклами, брендування.

 

Розмір етикетки зазвичай визначається місцем, куди планується наносити виріб, у своїй більшості етикетки мають правильні розміри, квадратні або прямокутні в основному це пов'язано з вартістю виготовлення такої етикетки а також легкістю нанесенням її на продукцію, але натомість виготовляються етикетки і з неправильними геометричними формами. , Тут необхідний комплексний підхід ще на початковій стадії розробки дизайну етикетки та виготовлення вичіски/викройки.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн етикетки, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
лого basov
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки