Розробка дизайну етикетки

ENG

Дизайн етикетки

Етикетки є невід'ємним елементом будь-якої ємності або продукції в комерції і не тільки, вона повідомляє нам про те, що знаходиться всередині ємності і для яких цілей має бути використане, етикетки є важливим інструментом для споживачів, виробників та продавців, які допомагають забезпечити безпеку та якість продуктів і зробити правильний вибір.

 

Розробка дизайну етикетки є дуже важливим і невід'ємним кроком, гарний естетично та зрозумілий інформаційно вигляд етикетки виділяє таку продукцію, стає її прикрасою та допомагає правильному сприйняттю інформації, несе в собі всю ключову інформаційну складову що допомагає виділитися, привернути до себе увагу, а також обрати потрібне.

Дизайн етикетки
Дизайн етикетки

Що ви отримаєте при замовлені дизайну етикетки?

● Високоякісну професійну розробку дизайну етикетки конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну етикетки в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну етикетки до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну етикетки

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну етикетки, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для розробки дизайну етикетки, вирішити якого розміру буде етикетка (ширина/висота в мм), якщо форма правильна, також можливі нестандартні форми і розміри за прикладом етикетки для шампанського, для подібних робіт використовується архівна висічка, або таку висічку необхідно виготовити (висікання/викрійка, лінія різу), надати текст який буде розміщуватися на етикетці, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та переваги до розроблюваного макету етикетки якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіант(и) дизайну етикеток (кількість варіантів визначається індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів етикетки (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки та коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну етикетки та остаточного затвердження макета, макет готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви будете друкувати банер, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під оф (Підходить для більшості друкарень). Після завершення підготовки, макет етикетки викладається на файлообмінник або скидається поштою (залежить від розміру файлу), після чого ви завантажуєте його та передаєте у виробництво.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну етикетки, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

Дизайн етикетки
Дизайн етикетки

Етикетка - це невеличкий шматочок паперу, пластикова наліпка або інший матеріал, який містить інформацію про продукт або товар. Ця інформація може включати назву продукту, його склад, дату виготовлення та придатності до споживання, виробника, країну походження та іншу корисну інформацію.

 

Етикетки дуже важливі, оскільки вони дають споживачам можливість отримати необхідну інформацію про продукт. Вони допомагають споживачам зробити правильний вибір, зважаючи на їхні потреби та вимоги. Наприклад, етикетка на продуктах харчування містить інформацію про те, чи містить продукт алергени, тому люди з алергіями можуть зробити свій вибір, уникнувши потенційно небезпечних продуктів.

 

Також етикетки мають важливу роль у забезпеченні безпеки та якості продукту. На етикетках міститься інформація про те, як зберігати та використовувати продукт, що дозволяє запобігти пошкодженню або занепаду якості продукту. Також, етикетки містять інформацію про дату виготовлення та придатності до споживання, допомагаючи споживачам забезпечити безпеку свого харчування та уникнути споживання застарілих продуктів.

Розмір етикетки зазвичай визначається функціональними потребами, які необхідно задовольнити. Розмір може залежати від розміру та форми продукту, на який наноситься етикетка, кількості інформації, яку необхідно вмістити на етикетці, та інших факторів.

 

У деяких випадках розмір етикетки обмежений розміром продукту, на який вона наноситься. Наприклад, на етикетці для пляшки вина може бути обмежений розмір в залежності від діаметру горловини пляшки. У інших випадках розмір етикетки може бути встановлений законодавством або рекомендаціями для певної категорії продуктів, наприклад, для лікарських засобів.

 

У будь-якому випадку, розмір етикетки повинен бути достатнім, щоб вмістити всю необхідну інформацію та бути зручним для споживача при читанні.

 

Також є кілька типів розмірів етикеток, це правильної геометричної форми та фігурні зі складною висічкою.

 

Як прямокутні, так і фігурні етикетки можуть використовуватися для різних типів упаковки товарів. Вибір залежить від дизайну, функціональних вимог, які необхідно виконувати (наприклад, форма етикетки може відповідати формі упаковки), а також від вимог до розміщення інформації на етикетці.

 

Прямокутні етикетки зазвичай є більш традиційним вибором та використовуються в широкому спектрі продуктів, в той час як фігурні етикетки можуть звертати більше уваги до товару і використовуються для продуктів, які мають більше естетичних вимог, наприклад, їжа, напої, косметика та інші товари, що пропонуються у роздрібній торгівлі.

Етикетки можуть бути як товарними, так і рекламно-інформаційними, залежно від їх призначення та змісту.

 

Рекламно-інформаційні етикетки можуть містити рекламну інформацію про бренд, його переваги, особливості використання та інші фактори, що стимулюють споживача купити продукт. Ці етикетки можуть містити лозунги, логотипи, фотографії, графічні елементи та інші елементи дизайну, які звертають на себе увагу та допомагають відрізнити продукт від конкурентів.

Рекламно-інформаційні етикетки

Товарні етикетки зазвичай містять інформацію про продукт, таку як склад, термін придатності, вагу, розмір, країну виробництва та інші важливі деталі, які допомагають споживачам зробити свідомий вибір при покупці. Їх головна мета - надати споживачеві необхідну інформацію про продукт.

Товарні етикетки

Етикетки широко застосовуються в суспільстві для маркування різних видів продукції, включаючи продукти харчування, ліки, косметику, одяг, взуття, електроніку та багато іншого. Етикетки зазвичай містять інформацію про склад продукту, дату виробництва, термін зберігання, виробника, країну походження та інші важливі деталі. Це допомагає споживачам зробити свідомий вибір і забезпечує відповідність продукту нормам безпеки та якості.

Етикетки лікеро-горілчаних виробів

Етикетки лікеро-горілчаних виробів, як правило, містять інформацію про алкогольний напій та його виробника, а також можуть містити додаткову інформацію про склад, вміст алкоголю, країну виробництва, рекомендації щодо споживання та інші важливі деталі.

 

Згідно з вимогами багатьох країн, етикетки на алкогольні напої мають містити інформацію про вміст алкоголю в напої, термін придатності, виробника, країну виробництва та інші важливі деталі. Крім того, в деяких країнах етикетки можуть містити попередження про шкідливість алкоголю та рекомендації щодо вживання.

 

Етикетки на алкогольні напої можуть мати різні розміри та форми в залежності від вимог законодавства та дизайнерських рішень виробника. Вони можуть бути виконані в різних стилях та кольорах, залежно від бренду та цільової аудиторії.

Етикетки для консервації

Етикетки для консервації зазвичай містять інформацію про продукт, що міститься в банці, а також інструкції з його зберігання та вживання. Їх головна мета - надати споживачеві необхідну інформацію про продукт, щоб допомогти йому зробити свідомий вибір при покупці.

 

Етикетки для консервації зазвичай містять інформацію про склад продукту, термін придатності, вагу, кількість порцій, країну виробництва та інші важливі деталі. Крім того, вони можуть містити інформацію про спосіб використання продукту, рецепти та поради щодо вживання.

 

Оскільки консерви зазвичай зберігаються на довгі періоди часу, етикетки для консервів мають містити інформацію про термін придатності продукту та рекомендації щодо зберігання, щоб споживачі знали, як довго можна зберігати продукт та які умови зберігання є оптимальними.

 

Етикетки для консервів можуть мати різні розміри та форми в залежності від вимог законодавства та дизайнерських рішень виробника. Вони можуть бути виконані в різних стилях та кольорах, залежно від бренду та цільової аудиторії.

Етикетки для безалкогольних напоїв

Етикетки для безалкогольних напоїв зазвичай містять інформацію про склад продукту, калорійність, вміст цукру, вагу, кількість порцій, країну виробництва та інші важливі деталі. Основна мета таких етикеток - надати споживачеві необхідну інформацію про продукт, щоб допомогти йому зробити свідомий вибір при покупці.

 

Етикетки для безалкогольних напоїв можуть містити такі деталі, як назва продукту, його склад, вміст жирів, вуглеводів та білків, калорійність, вміст цукру, вміст вітамінів та мінералів, рекомендації щодо зберігання, термін придатності до споживання, а також інформацію про виробника та його контактні дані.

 

Крім того, етикетки для безалкогольних напоїв можуть містити інформацію про виробничий процес, а також поради щодо вживання продукту та його комбінування з іншими напоями або стравами. Дизайнерські рішення таких етикеток можуть бути різними в залежності від бренду та цільової аудиторії, вони можуть бути виконані в різних стилях та кольорах.

 

Також на етикетках можуть бути розміщені попереджувальні написи про те, що напій не рекомендовано споживати дітям, вагітним жінкам або особам з певними хворобами. На деяких етикетках також можуть бути вказані інгредієнти, які можуть викликати алергічну реакцію.

Етикетки для продуктових товарів

Етикетки для продуктових товарів зазвичай містять інформацію про склад продукту, калорійність, вміст жирів, вуглеводів та білків, вагу, країну виробництва та інші важливі деталі. Основна мета таких етикеток - надати споживачеві необхідну інформацію про продукт, щоб допомогти йому зробити свідомий вибір при покупці.

 

Етикетки для продуктів харчування можуть містити такі деталі, як назва продукту, його склад, вміст жирів, вуглеводів та білків, калорійність, вміст цукру, вміст вітамінів та мінералів, рекомендації щодо зберігання, термін придатності до споживання, а також інформацію про виробника та його контактні дані.

 

Крім того, на етикетках для продуктів харчування можуть бути вказані інструкції щодо приготування та вживання продукту, розмір порції та кількість порцій у відповідному упакуванні. Дизайнерські рішення таких етикеток можуть бути різними в залежності від бренду та цільової аудиторії, вони можуть бути виконані в різних стилях та кольорах.

 

Також на етикетках можуть бути розміщені попереджувальні написи про те, що продукт може містити інгредієнти, які можуть викликати алергічну реакцію, або що продукт може бути небезпечним для споживання у певних умовах (наприклад, якщо термін придатності до споживання минув).

Етикетки для косметичних виробів

Етикетки для косметичних виробів зазвичай містять інформацію про склад продукту, застосування, попередження та інші деталі. Основна мета таких етикеток - надати споживачеві необхідну інформацію про косметичний продукт, щоб допомогти йому зробити свідомий вибір при покупці.

 

Етикетки для косметичних продуктів можуть містити такі деталі, як назва продукту, склад, рекомендації щодо застосування та догляду за шкірою, попередження про можливі алергічні реакції, термін придатності до використання, інформацію про виробника та його контактні дані.

 

Крім того, на етикетках можуть бути вказані інгредієнти, які не рекомендується використовувати в разі алергії або подразнення шкіри. Дизайнерські рішення таких етикеток можуть бути різними в залежності від бренду та цільової аудиторії, вони можуть бути виконані в різних стилях та кольорах.

 

На етикетках для косметичних продуктів можуть бути також вказані рекомендації щодо зберігання, температурних умов для зберігання та терміну придатності до використання. Багато етикеток для косметичних продуктів також містять додаткову інформацію про вміст антиоксидантів, вітамінів та мінералів, які сприяють збереженню здоров'я шкіри. Деякі етикетки містять вказівки на те, як продукт може використовуватись в комбінації з іншими продуктами для досягнення найкращих результатів.

Етикетки фармацевтичних виробів

Етикетки фармацевтичних виробів є дуже важливою частиною упаковки. Вони забезпечують необхідну інформацію про лікарський засіб, яка допомагає споживачеві користуватися ним належним чином. На фармацевтичній етикетці може бути вказана інформація про такі деталі, як назва продукту, дозування, застосування, склад, дату виготовлення, термін придатності до використання, інструкції щодо використання та попередження про можливі побічні ефекти та інші попереджувальні знаки.

 

Зазвичай, на фармацевтичних етикетках використовують спеціальний код для ідентифікації лікарського засобу та його виробника. Це допомагає контролювати якість та безпеку лікарського засобу та відслідковувати його виробництво та постачання. Деякі етикетки можуть містити такі додаткові деталі, як інформація про взаємодію з іншими ліками або з їжею, використання в період вагітності або годування грудьми, інформацію про спосіб зберігання, температурні умови, а також інші рекомендації щодо використання.

 

Крім того, фармацевтичні етикетки можуть містити контактну інформацію виробника та інші важливі деталі, такі як номер сертифіката якості, ліцензія на виробництво та інші відомості. Такі етикетки мають допомогти споживачам зробити свідомий вибір, правильно використовувати лікарські засоби та зберігати їх у належних умовах.

Етикетки для побутової хімії

Етикетки для побутової хімії (такої як миючі засоби, засоби для чищення та інші) є важливими для ідентифікації та безпечного використання цих виробів. На етикетках зазвичай міститься інформація про склад, дозування, властивості, інструкції щодо використання, застереження, попереджувальні знаки та інші деталі.

 

На етикетках побутової хімії можуть міститися такі важливі деталі, як інструкції щодо правильного використання та зберігання виробу, попередження про небезпеку контакту зі шкірою або очима, інформація про ступінь токсичності, можливість викидів, рекомендації щодо видалення виробу та інші корисні поради.

 

Крім того, деякі країни вимагають від виробників побутової хімії розміщувати на етикетках спеціальні позначення, що зазначають рівень небезпеки та ступінь токсичності виробу. Ці позначення мають допомогти споживачам розуміти, який рівень небезпеки представляє виріб, і зменшити ризик для здоров'я та безпеки.

 

Крім того, виробники побутової хімії повинні дотримуватися певних норм та вимог щодо дизайну та маркування етикеток, що забезпечується законодавством та стандартами якості. Деякі країни вимагають розміщувати на етикетках інформацію про екологічність виробу, а також інформацію про переробку та утилізацію після використання.

Етикетки товарні

Етикетки товарні є важливими для ідентифікації та просування продукту на ринку. Вони містять інформацію про виробника, назву продукту, склад, вагу, розмір, країну виробництва, дату виготовлення та термін придатності, сертифікати якості та інші деталі, що допомагають споживачеві зробити свідомий вибір.

 

На товарних етикетках також можуть бути зображені інструкції щодо використання продукту, рекомендації зберігання, попереджувальні знаки та інші корисні поради для споживачів.

 

Деякі країни встановлюють певні вимоги до дизайну та маркування товарних етикеток, що забезпечується законодавством та стандартами якості. Наприклад, деякі країни вимагають розміщувати на етикетках спеціальні позначення, які зазначають країну виробництва, вагу, термін придатності та інші деталі. Такі вимоги допомагають споживачам зробити свідомий вибір та забезпечують безпеку та якість продукту.

Етикетки побутові

Етикетки побутові зазвичай використовуються на побутових товарах, таких як меблі, побутова техніка, електроніка, іграшки, посуд та інші побутові товари. Вони містять інформацію про виробника, модель, серійний номер, енергоспоживання, гарантійний термін, інструкції з експлуатації та інші деталі, які допомагають споживачеві зробити свідомий вибір при купівлі та використанні товару.

 

На етикетках побутових товарів можуть бути також зображені попереджувальні знаки, що вказують на можливі ризики, які пов'язані з використанням товару. Наприклад, на етикетках прасок можуть бути зображені знаки, що попереджують про можливі опіки, на етикетках електроніки - знаки, що попереджують про небезпеку ураження електричним струмом та інші.

 

У деяких країнах вимагається розміщувати на етикетках певну інформацію, яка забезпечується законодавством та стандартами якості. Наприклад, в Європейському Союзі встановлені вимоги щодо розміщення на етикетках енергетичної ефективності побутової техніки, що допомагає споживачам зробити свідомий вибір та зменшити споживання електроенергії.

Етикетки промислові використовуються на виробах та матеріалах, що використовуються в промислових процесах. Ці етикетки можуть містити інформацію про склад, властивості та застосування продукту, а також про дату виробництва, серійний номер, вагу та інші технічні характеристики.

 

Етикетки промислові можуть бути різного розміру та форми, залежно від вимог технічного завдання. Вони зазвичай виготовляються з міцних матеріалів, що забезпечують стійкість до впливу навколишнього середовища, механічних пошкоджень, температурних коливань та інших факторів.

 

Деякі промислові етикетки можуть також містити штрих-коди та інші маркувальні коди, які дозволяють автоматично ідентифікувати та відслідковувати продукти в процесі їх виробництва та логістики. Такі етикетки часто використовуються в автоматизованих системах управління виробництвом та складським господарством для забезпечення точності та ефективності роботи.

 

 

Етикетки рекламні - це етикетки, які містять рекламну інформацію про продукт або послугу. Вони можуть бути наклеєні на продукт або на його упаковку з метою привернення уваги споживачів і підвищення продажів.

 

Рекламні етикетки можуть містити графічні елементи, такі як логотип компанії, фотографії продукту, ілюстрації та інші дизайнерські елементи. Текст на таких етикетках зазвичай відображає вигоди, які споживач отримає від використання продукту, або іншу рекламну інформацію.

 

Рекламні етикетки можуть бути використані як частина рекламної кампанії, що передбачає використання різних медіа-каналів. Наприклад, компанія може рекламувати свій продукт на телебаченні, в інтернеті та на етикетках на упаковці. Такі етикетки можуть також містити промо-коди, які дозволяють споживачам отримати знижки або інші бонуси при покупці продукту.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну етикетки, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн етикетки, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Рекламно-інформаційні етикетки
Товарні етикетки
Етикетки лікеро-горілчаних виробів
Етикетки для консервації
Етикетки для безалкогольних напоїв
Етикетки для продуктових товарів
Етикетки для косметичних виробів
Етикетки фармацевтичних виробів
Етикетки для побутової хімії
Етикетки товарні
Етикетки побутові
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Рекламно-інформаційні етикетки
Товарні етикетки
Етикетки лікеро-горілчаних виробів
Етикетки для консервації
Етикетки для безалкогольних напоїв
Етикетки для продуктових товарів
Етикетки для косметичних виробів
Етикетки фармацевтичних виробів
Етикетки для побутової хімії
Етикетки товарні
Етикетки побутові
лого basov
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Дизайн етикетки
Рекламно-інформаційні етикетки
Товарні етикетки
Етикетки лікеро-горілчаних виробів
Етикетки для консервації
Етикетки для безалкогольних напоїв
Етикетки для продуктових товарів
Етикетки для косметичних виробів
Етикетки фармацевтичних виробів
Етикетки для побутової хімії
Етикетки товарні
Етикетки побутові