Розробка дизайну

хенгеру

ДИЗАЙН хенгеру

Хенгер - рекламно-інформаційна листівка з висіченим вушком для кріплення на ручки дверей, поручні, інші виступи в доступних помітних місцях.

 

Даний вид поліграфічної продукції в основному використовується як роздатковий матеріал для рекламування товарів і послуг компанії рекламодавця, найширшим поширенням даної поліграфії є ручки вхідних дверей в квартири та офіси.

Хенгер
Хенгер

Що ви отримаєте при замовлені дизайну хенгеру?

● Високоякісну професійну розробку дизайну хенгеру конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну хенгеру в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну хенгеру до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну хенгеру

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну хенгера, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для розробки дизайну хенгера а також вартість роботи, необхідно вирішити якого розміру буде хенгер (ширина/висота в мм), надати текст який буде розміщуватися на хенгері , при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного макету хенгера якщо такі є.

іконка перемовини

В процесі робіт

В обумовлені терміни вам надається варіанти дизайну хенгера (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення), з висланих варіантів дизайнів хенгера, вибирається один, який вам найбільше сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну хенгера та остаточного затвердження, макет готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви друкуватимете хенгер, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет підготовляється за стандартними вимогами під оф підходить більшість друкарень). Після завершення підготовки макету хенгера для друку файл викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво для друку.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну хенгеру, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

Хенгер
Хенгер

Зазвичай інформація на хенгері розміщена з двох сторін лицьова, яку відразу побачить потенційний клієнт і оборот, кожна зі сторін грає свою роль у рекламуванні та донесенні інформації, також можна виділити два широко поширені розміри даного виду рекламно-поліграфічної продукції, це розміри 100х210мм (євро формат) ), 148х210мм (А5), але також за бажанням можна виготовити будь-який інший розмір хенгера.

 

Дизайн для хенгера є ключовим фактором, людина, яка зняла хенгер з ручки дверей, повинна зацікавитися інформацією на ньому, красивий і доречний дизайн хенгера забезпечить як мінімум ознайомлення з інформацією на ньому.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн хенгеру, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Хенгер
Хенгер
Хенгер
Хенгер
Хенгер
Хенгер
Хенгер
Хенгер
лого basov
Хенгер
Хенгер
Хенгер
Хенгер