Розробка дизайну

плакату

ДИЗАЙН плакату

Плакатом зазвичай називають поліграфічну продукцію, правильної прямокутної або квадратної форми, від формату А3 і більше, надруковану з одного боку, офсетним, цифровим або широкоформатним способом і призначену для надання інформації рекламного або іміджевого характеру широкому загалу, зазвичай в багатолюдних місцях, розміщуючи її на стінах, колонах , двері, вікна або спеціальних стендах.

дизайн плакату
дизайн плакату

Що ви отримаєте при замовлені дизайну плакату?

● Високоякісну професійну розробку дизайну плакату конкретно під ваші потреби.

 

● Розробку дизайну плакату в максимально стислі терміни.

 

● Професійну підготовку затвердженого дизайну плакату до подальшого друку.

Процес Розробки дизайну плакату

іконка шестерні

З чого почати

Перед початком розробки дизайну плаката, необхідно обговорити всі тонкощі майбутньої роботи, на підставі яких будуть сформовані терміни необхідні для розробки дизайну плакату, необхідний точний розмір майбутнього плаката (ширина/висота в мм), надати текст які розміщуватимуться на плакаті, при необхідності використання ваших фотографій їх також потрібно вислати для перевірки їх придатності використання в розробці дизайну, (за форматом та якістю), вислати векторний логотип (логотипи), висловити свої побажання та уподобання до розроблюваного дизайну плаката якщо такі є, на підставі всієї наданої інформації будуть визначені терміни, необхідні для розробки дизайну плаката, а також вартість роботи.

іконка перемовини

В процесі робіт

У визначений термін вам надається варіант(и) дизайну плаката (кількість варіантів обговорюється індивідуально на початковому етапі обговорення). З висланих варіантів дизайнів плаката (якщо на розгляд надавалися варіанти), вибирається один, який вам сподобався, який при необхідності допрацьовується до повного затвердження, вносяться фінальні правки і коригування.

іконка завантаження

По завершенню робіт

По завершенню розробки дизайну плаката та остаточного затвердження макета, він готується до друку згідно з тим завданням, (вам необхідно вислати ті вимоги друкарні в якій ви друкуватимете плакат, надається друкарнею), за відсутності таких вимог, макет готується за стандартними вимогами під офсет (Підходить для більшості друкарень). Після завершення підготовки макету плаката для друку, він викладається на файлообмінник, після чого ви завантажуєте його і передаєте у виробництво.

зворотній звязок

Для того щоб проконсультуватися, дізнатися детальніше про послугу з розробки дизайну плакату, або обговорити деталі майбутньої роботи, зв'яжіться зі мною, зручним для вас способом за допомогою телефону та месенджерів на цьому номері, або за допомогою он-лайн форми зворотного зв’язку.

+38 067 782 55 47

іконка viber
іконка WhatsApp
іконка Telegram

Відправлення форми…

Помилка відправки!

Повідомлення отримано.

дизайн плакату
дизайн плакату

Дизайн плакату відіграє ключову роль, так як плакат повинен привернути до себе увагу, і спонукати затримати на собі увагу для сприйняття інформації розміщеної на плакаті, сам дизайн плаката повинен бути розроблений таким чином щоб людина, що дивиться на нього, відразу змогла визначити про що йдеться (це стосується за вдяки графічним елементам та дизайну в цілому), а текстова інформація розміщена на ньому була читабельна, зрозуміла і доступна для сприйняття.

Щоб ознайомитись з уже розробленими роботами по напрямку дизайн плакату, перейдіть за посиланням до мого портфоліо.

Перейти в портфоліо >

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

дизайн плакату
дизайн плакату
дизайн плакату
дизайн плакату
дизайн плакату
дизайн плакату
дизайн плакату
дизайн плакату
лого basov
дизайн плакату
дизайн плакату
дизайн плакату
дизайн плакату