Логотип Ділове кафе розробка дизайну

Логотип Ділове кафе дизайн

Логотип Ділове кафе дизайн

Розробка дизайну логотипу Ділове кафе.

 

На початковому етапі компанією замовником була надана назва по якій необхідно розробити дизайн логотипу кафе, були висловлені побажання стосовно розробки логотипу.

 

В обумовлені терміни були розроблені та надані на розгляд замовнику варіанти дизайну логотипу Ділове кафе, із яких був обраний один варіант, який був затверджений як є без змін.

 

Після фінального затвердження розробленого дизайну логотипу Ділове кафе замовником, була проведена підготовка файлу з логотипом до передачі замовнику у векторному форматі, та кілька растрових преью версіях для онлайн використання, після чого файли були передані за допомогою мобільного месенджера.

Кінцевий вид логотипу для кафе залежить від багатьох факторів, включаючи тип кафе, цільову аудиторію, його місце розташування, стиль інтер'єру і т.д.

 

Використовуйте поєднання тексту та зображення: Логотипи, які поєднують графічний елемент із текстом, часто легко запам'ятовуються. Зображення може бути пов'язане з кафе або його назвою, а текст – з назвою чи слоганом.

 

Грайте з кольором: Кольори можуть викликати емоції та асоціації, тому вибір кольору може бути важливим аспектом створення логотипу. Наприклад, зелений колір може асоціюватися з природою та здоровим способом життя, а червоний – з енергією та пристрастю.

 

Враховуйте стиль кафе: Логотип повинен відповідати стилю інтер'єру та атмосфері кафе. Наприклад, якщо кафе має сучасний та мінімалістичний дизайн, логотип повинен відображати цей стиль.

 

Зробіть його унікальним: Логотип повинен бути унікальним і таким, щоб потенційні клієнти могли легко дізнатися ваш бренд. Уникайте використання шаблонних елементів або загальних ідей.

 

Не забудьте про читання: Логотип повинен бути легко читаним та розбірливим, навіть якщо він зменшений до невеликого розміру на меню чи рекламі.

 

Щоб проконсультуватися або замовити розробку дизайну логотипу зв’яжіться зі мною при допомозі номеру телефону, месенджерів на номері, або іншим способом із розділу контакти, буду радий вам допомогти!

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Логотип Ділове кафе дизайн
Логотип Ділове кафе дизайн
лого basov
Логотип Ділове кафе дизайн