Логотип Business host розробка дизайну

Логотип Business host дизайн

Логотип Business host дизайн

Розробка дизайну логотипу Business host.

 

На початковому етапі компанією замовником була надана назва по якій необхідно розробити дизайн логотипу Business host, були висловлені побажання стосовно розробки логотипу.

 

В обумовлені терміни були розроблені та надані на розгляд замовнику варіанти дизайну логотипу Business host, із яких був обраний один варіант, який був затверджений як є без змін.

 

Після фінального затвердження розробленого дизайну логотипу Business host замовником, була проведена підготовка файлу з логотипом до передачі замовнику у векторному форматі, та кілька растрових преью версіях для онлайн використання, після чого файли були передані замовнику за допомогою пошти.

Щоб створити логотип для свого бізнесу, можна дотримуватися наступних кроків.

 

Визначити свої цілі та повідомлення. Розкажіть про свій бізнес та його цінності. Що ви хочете відображати у своєму логотипі?

 

Дослідити своїх конкурентів. Подивіться на логотипи інших компаній у вашій галузі та зверніть увагу на те, що є частим у них, що можна покращити і що можна використати як інспірацію.

 

Вибрати правильний стиль логотипу. Логотип може бути словесним або графічним, або комбінацією обох. Виберіть стиль, який найкраще відображає ваш бізнес.

 

Визначити кольорову палітру. Кольори мають велике значення для візуального сприйняття логотипу. Виберіть кольори, які відображають вашу компанію та її цінності.

 

Створити декілька варіантів логотипу. Спробуйте створити кілька варіантів логотипу, щоб ви мали вибір.

 

Перевірити, як логотип виглядає в різних розмірах. Переконайтеся, що ваш логотип буде виглядати добре в різних розмірах та форматах.

 

Оцінити логотип. Запитайте думки від колег, друзів або інших фахівців, щоб дізнатися, чи логотип відображає ваш бізнес та його цінності.

Внести останні допрацювання. Після отримання фідбеку можна додати останні допрацювання до дизайну логотипу.

 

Щоб проконсультуватися або замовити розробку дизайну логотипу зв’яжіться зі мною при допомозі номеру телефону, месенджерів на номері, або іншим способом із розділу контакти, буду радий вам допомогти!

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Логотип Business host дизайн
Логотип Business host дизайн
лого basov
Логотип Business host дизайн