Логотип Artashes&Olha розробка дизайну

Розробка дизайну логотипу Artashes&Olha

Розробка дизайну логотипу Artashes&Olha

Розробка дизайну логотипу Artashes&Olha.

 

На початковому етапі компанією замовником була надана назва по якій необхідно розробити дизайн логотипу Artashes&Olha, були висловлені побажання стосовно розробки логотипу.

 

В обумовлені терміни були розроблені та надані на розгляд замовнику варіанти дизайну логотипу Artashes&Olha, із яких був обраний один варіант, який був затверджений як є без змін.

 

Після фінального затвердження розробленого дизайну логотипу Artashes&Olha замовником, була проведена підготовка файлу з логотипом до передачі замовнику у векторному форматі, та кілька растрових преью версіях для онлайн використання, після чого файли були передані за допомогою мобільного месенджера.

Якщо ви шукаєте ідеї для свого особистого логотипу, ось декілька можливих варіантів.

 

Використовуйте ініціали свого імені та прізвища або тільки ім'я в стилі, який відповідає вашій особистості. Використовуйте шрифти, які передають ваш стиль та упевненість в собі.

 

Зобразіть на логотипі своє улюблене тварину, символ або образ, що передає ваш характер або хоббі. Додайте кольори, які відповідають вашому настрою та особистісному стилю.

 

Розгляньте можливість використання форм та геометричних фігур, щоб передати відчуття руху, динаміки та прогресу. Використовуйте кольори, які відповідають вашому бренду та особистому стилю.

 

Використовуйте фотографію або малюнок свого обличчя, щоб створити персональний бренд. Додайте прізвище або ініціали свого імені, використовуйте яскраві кольори та шрифти, щоб зробити логотип більш запам'ятовувальним.

 

Розгляньте можливість використання символіки, що пов'язана з вашим знаком зодіаку, датою народження, або з іншими особистими характеристиками. Використовуйте кольори, які відповідають вашій енергетиці та стилю життя.

 

Ці ідеї можна комбінувати та модифікувати, щоб створити унікальний та запам'ятовувальний логотип для вашої особистої марки.

 

Щоб проконсультуватися або замовити розробку дизайну логотипу зв’яжіться зі мною при допомозі номеру телефону, месенджерів на номері, або іншим способом із розділу контакти, буду радий вам допомогти!

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Розробка дизайну логотипу Artashes&Olha
Розробка дизайну логотипу Artashes&Olha
лого basov
Розробка дизайну логотипу Artashes&Olha