Логотип Aniella розробка дизайну

Розробка дизайну логотипу Aniella

Розробка дизайну логотипу Aniella

Розробка дизайну логотипу Aniella.

 

На початковому етапі компанією замовником була надана назва по якій необхідно розробити дизайн логотипу Aniella, були висловлені побажання стосовно розробки логотипу.

 

В обумовлені терміни були розроблені та надані на розгляд замовнику варіанти дизайну логотипу Aniella, із яких був обраний один варіант, який був затверджений як є без змін.

 

Після фінального затвердження розробленого дизайну логотипу Aniella замовником, була проведена підготовка файлу з логотипом до передачі замовнику у векторному форматі, та кілька растрових преью версіях для онлайн використання, після чого файли були передані за допомогою мобільного месенджера.

Використовуйте світлі, яскраві кольори, такі як рожевий, блакитний, зелений або жовтий. Додайте картинки тварин, іграшок або символів, які пов'язані з дитинством, такі як балони, кубики або малюнки.

 

Зобразіть на логотипі веселих, задоволених дітей, які граються, читають книги або малюють. Це може створити почуття радості та безпеки для батьків, які шукають товари для своїх дітей.

 

Використовуйте м'які, круглі форми та шрифти, що підійдуть до молодших дітей, та покажіть назву магазину в простому, зрозумілому для дітей стилі.

 

Розгляньте можливість використання ініціалів назви магазину, які виглядають як дитячі будиночки або гойдалки. Ви можете додати кольорові плями на букви, щоб створити ще більше веселощів.

 

Загалом, для створення логотипу дитячого магазину використовуйте яскраві кольори, веселі форми та символіку, що пов'язана з дитинством. Не забувайте, що логотип повинен бути привабливим для дітей та зрозумілим для батьків.

 

Щоб проконсультуватися або замовити розробку дизайну логотипу зв’яжіться зі мною при допомозі номеру телефону, месенджерів на номері, або іншим способом із розділу контакти, буду радий вам допомогти!

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Розробка дизайну логотипу Aniella
Розробка дизайну логотипу Aniella
лого basov
Розробка дизайну логотипу Aniella