Логотип Alex Sat супутникове ТВ розробка дизайну

Розробка дизайну логотипу Alex Sat супутникове ТВ

Розробка дизайну логотипу Alex Sat супутникове ТВ

Розробка дизайну логотипу Alex Sat супутникове ТВ.

 

На початковому етапі компанією замовником була надана назва по якій необхідно розробити дизайн логотипу Alex Sat супутникове ТВ, були висловлені побажання стосовно розробки логотипу.

 

В обумовлені терміни були розроблені та надані на розгляд замовнику варіанти дизайну логотипу Alex Sat супутникове ТВ, із яких був обраний один варіант, який був затверджений як є без змін.

 

Після фінального затвердження розробленого дизайну логотипу Alex Sat супутникове ТВ замовником, була проведена підготовка файлу з логотипом до передачі замовнику у векторному форматі, та кілька растрових преью версіях для онлайн використання, після чого файли були передані за допомогою мобільного месенджера.

Використовуйте символіку, пов'язану з космосом, таку як зірки, планети, супутники тощо. Зображення антени може доповнити загальну концепцію.

 

Розгляньте можливість використання ініціалів назви компанії або скорочення її назви. Використовуйте сучасний та технологічний шрифт, щоб підкреслити інноваційність та передовість компанії.

 

Використовуйте ідею "з'єднання", щоб передати поняття трансляції сигналу з космосу. Зображення з'єднаних ліній можуть утворювати форму антени або іншого обладнання.

 

Використовуйте яскраві та насичені кольори, щоб підкреслити якість та багатство каналів, які транслює компанія.

 

Використовуйте графічні елементи, що відтворюють процес трансляції, наприклад, мережу супутників, які передають сигнал, або зображення телевізора з відображеним космосом у ньому.

 

Ці ідеї можна комбінувати та модифікувати, щоб створити унікальний та запам'ятовувальний логотип для супутникового телебачення.

 

Щоб проконсультуватися або замовити розробку дизайну логотипу зв’яжіться зі мною при допомозі номеру телефону, месенджерів на номері, або іншим способом із розділу контакти, буду радий вам допомогти!

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Розробка дизайну логотипу Alex Sat супутникове ТВ
Розробка дизайну логотипу Alex Sat супутникове ТВ
лого basov
Розробка дизайну логотипу Alex Sat супутникове ТВ