Логотип Таксі Майстер розробка дизайну

Логотип Таксі Майстер

Розробка дизайну логотипу Таксі Майстер.

 

Логотип розроблявся згідно з побажаннями замовника, було надано назву логотипу Таксі Майстер, телефон 2030 та необхідний напис під номером, також було надано ескіз від руки центральної емблеми М.

 

 У обумовлені терміни було розроблено кілька ескізних варіантів дизайну логотипу Таксі Майстер, з яких було обрано один варіант до якого було внесено кілька доопрацювань.

 

Після затвердження дизайну логотипу Таксі Майстер був підготовлений векторний вихідний файл з логотипом і кілька растрових зображень логотипу для сайту та вставки в пошту та передані замовнику.

Ось кілька порад для створення дизайну логотипу таксі.

 

Використовуйте кольори, пов'язані з таксі: жовтий, чорний, синій та білий. Ці кольори асоціюватимуться з вашим брендом і відмінно підійдуть для вашого логотипу.

 

Додайте зображення автомобіля, оскільки це є очевидним символом таксі. Ви можете використати образи автомобілів, таких як силуети, ескізи або намальовані зображення.

 

Використовуйте комбінацію шрифтів, щоб створити унікальний стиль для вашого логотипу. Шрифти з товстими лініями можуть мати дуже ефектний вигляд, також можна використовувати сучасні шрифти з курсивом.

 

Створити простий дизайн. Логотип повинен бути чітким і легко пізнаваним, щоб люди могли швидко побачити його на вашому автомобілі та запамятати.

 

Не забувайте, що ваш логотип повинен відображати стиль вашого бізнесу. Якщо ви пропонуєте розкішні послуги, виберіть більш вишуканий дизайн, якщо ви пропонуєте недорогі послуги, то можете використовувати більш простий дизайн.

 

Обов'язково переконайтеся, що ваш логотип виглядає добре як у маленькому, так і великому масштабі. Ваш логотип може бути використаний як на невеликих наліпках, так і на великих вивісках та білбордах.

 

Щоб проконсультуватися або замовити розробку дизайну логотипу зв’яжіться зі мною при допомозі номеру телефону, месенджерів на номері, або іншим способом із розділу контакти, буду радий вам допомогти!

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Логотип Таксі Майстер
Логотип Таксі Майстер
лого basov
Логотип Таксі Майстер