Білборд Trio generator розробка дизайну

Білборд Trio generator дизайн

Білборд Trio generator дизайн

Розробка дизайну білборду 6х3м, для компанії Trio generator.

 

Від замовника були отримані, логотип компанії, побажання до майбутнього дизайну білборду, а також текстова інформація, яку необхідно розмістити на білборді.

 

В обумовлені терміни замовнику були надані на розгляд декілька варіантів розроблених варіантів дизайнів білборду, із яких був обраний один варіант в який були внесені декілька доопрацюваннь, після чого дизайн білборду був затверджений замовником.

 

Після затвердження замовником дизайну білборду, була проведена робота по підготовці макету білборду до широкоформатного друку, після чого макет був передан замовнику за допомогою файлообміннику.

Для розробки дизайну білборду 6х3м, необхідно дотримуватися кількох ключових кроків.

 

Перш за все, визначте мету рекламного білборда та цільову аудиторію. Наприклад, якщо метою є реклама нового продукту, то цільовою аудиторією можуть бути люди, які потенційно зацікавлені в цьому продукті. Важливо знати, яку поведінку ви хочете побудувати на цій аудиторії.

 

Другим кроком є розробка ключового повідомлення, яке ви хочете передати аудиторії. Це може бути короткий слоган або просто підпис на білборді, який заохочує аудиторію до дії або залишає в них позитивне враження про ваш бренд.

 

На третьому етапі необхідно вибрати візуальний стиль та дизайн для білборду. Для цього можна скористатися яскравими кольорами, привабливими зображеннями або зробити акцент на простому та лаконічному дизайні, щоб повідомлення було більш зрозумілим.

 

Після вибору візуального стилю та дизайну, можна перейти до створення макету білборду. Макет повинен містити всі необхідні елементи реклами, такі як логотип, слоган, зображення, контактну інформацію та інші деталі.

 

Щоб проконсультуватися або замовити розробку дизайну білборду зв’яжіться зі мною при допомозі номеру телефону, месенджерів на номері, або іншим способом із розділу контакти, буду радий вам допомогти!

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Білборд Trio generator дизайн
Білборд Trio generator дизайн
лого basov
Білборд Trio generator дизайн