Білборд The teachers розробка дизайну

Білборд The teachers дизайн

Білборд The teachers дизайн

Розробка дизайну білборду 6х3м, для компанії The teachers з вказівником розміщення.

 

Від замовника були отримані, логотип компанії, побажання до майбутнього дизайну білборду, а також текстова інформація, яку необхідно розмістити на білборді.

 

В обумовлені терміни замовнику були надані на розгляд декілька варіантів розроблених варіантів дизайнів білборду, із яких був обраний один варіант в який були внесені декілька доопрацюваннь, після чого дизайн білборду був затверджений замовником.

 

Після затвердження замовником дизайну білборду, була проведена робота по підготовці макету білборду до широкоформатного друку, після чого макет був передан замовнику за допомогою файлообміннику.

Якщо ви плануєте розробити текстовий дизайн білборду з вказівником, ось кілька кроків, які можуть допомогти вам з цим завданням.

 

Виберіть правильне місце розташування для білборду. Виберіть місце, яке знаходиться в зоні видимості великої кількості людей і забезпечує максимальний ефект для вашої реклами.

 

Визначте головну ідею вашої реклами і виберіть найкращий спосіб передачі її на білборді. Ви можете використовувати нескладну графіку та текст.

 

Створіть заголовок, який захоплює увагу та коротко описує вашу ідею. Використовуйте чіткий та лаконічний текст, який буде зрозумілий іншим людям.

 

Додайте підзаголовок, щоб детальніше пояснити заголовок і передати інформацію про ваш продукт або послугу.

 

Додайте вказівник, який надасть корисну інформацію про те, як дістатися до вашого бізнесу або де ви можете отримати додаткову інформацію.

 

Виберіть кольори та шрифти, які підходять для вашого дизайну та залежать від вашої мети.

 

Переконайтеся, що текст легко читається з відстані та що вказівник дійсно допомагає людям знайти ваш бізнес.

 

Щоб проконсультуватися або замовити розробку дизайну білборду зв’яжіться зі мною при допомозі номеру телефону, месенджерів на номері, або іншим способом із розділу контакти, буду радий вам допомогти!

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Білборд The teachers дизайн
Білборд The teachers дизайн
лого basov
Білборд The teachers дизайн